Levi’s® a Zalando představují exkluzivní upcyklovanou kolekci

Levi’s® by Zalando
Levi’s® by Zalando

Levi’s® by Zalando Levi’s® a Zalando představují exkluzivní upcyklovanou kolekci, které čerpá inspiraci z festivalové sezóny a ze společně sdílené lásky k hudbě. 

Levi’s ® dlouhodobě čerpá z festivalových stylů a nová kolekce to jen dokazuje – hýří střihy přímo ze 70. let, které symbolizují dobu hudebních akcí s uvolněnou atmosférou a touhou po sebevyjádření. Modely z nové kolekce jsou upcyklované pomocí výrazných a odvážných ústřižků látek, které dohromady vytváří moderní poctu hudební kultuře a uvolněné atmosféře festivalů. 

Kolekce se skládá ze 12 kusů včetně ikonických 501® džínů a klasické džínové bundy. Obojí si můžeme představit jako pomyslná bílá plátna, na které se vrství reference z minulosti a přítomnosti a vytvářejí autentické originály podle současných preferencí a trendů. Právě s takovou motivací se v této kolekci skládal patchwork a vznikalo její vintage kouzlem umocněné i výšivkou. 

Highlightem jsou také Levi’s® 527 ™ Slim Boot Cut džíny se záplatami a zašívanými detaily a klasická bílá trika s motivy ze 70. let a ledabyle vrstveným patchworkem. Limitovaná kolekce je k dostání od 1. září 2022 exkluzivně na e-shopu Zalando.

 

Podívejte se na video: https://www.youtube.com/watch?v=EWDTo5YWMkc

Comments

comments

Vyhledat