Limitovaná módní kolekce Divadla v Dlouhé by Magdalena Zimová

Foto: Roman Dietrich
Foto: Roman Dietrich

Unisex mikinu, oversize šaty, batoh a ledvinku z limitované kolekce navrhla Magdalena Zimová. Herečka Divadla v Dlouhé už více než pět let úspěšně provozuje vlastní značku oblečení pro děti Cuna vlnami. Divadelní kolekce je rafinovaně jednoduchá, nadčasová a zároveň univerzální a variabilní, s důrazem na precizní střih. Na modelování kolekce spolupracovala módní návrhářka Lucie Bašusová (oděvní značka Katarze). Vše je ušito v Čechách z kvalitní oděvní látky řeckého původu a nitěmi Gütermann. „Snažila jsem se vybírat materiály s velkým podílem přírodních vláken,“ upřesňuje Magdalena Zimová.  „Jak mikiny, tak šaty jsou více než z poloviny z viskózy. Další podíl mají vlákna umělá, která dodávají materiálům stálost. Přírodní vlákna tvoří příjemnou a pohodlnou část oděvu, umělá vlákna část praktickou. Model se nesepere, nesrazí a nevybledne.

Decentní spojení s Divadlem v Dlouhé je uvedené jen na stuhách a nášivkách. Ke každému výrobku z této limitované edice náleží i certifikát s číslem a podpisem návrhářky.

Oblečení a doplňky z této limitované edice jsou ke koupi on-line v e-shopu na https://www.divadlovdlouhe.cz/eshop/modni-kolekce/ nebo osobně v pokladně divadla a ve stánku u šatny při vybraných představeních. Ke každému výrobku náleží certifikát s číslem a podpisem návrhářky.

Comments

comments

Vyhledat