Lis na citrusy, který funguje a ještě je hezký: Sage

S přípravou šťávy z citrusů, která je plná nepostradatelného vitamínu C, pomůže lis na citrusové plody od prémiové značky Sage The Citrus Press Pro 800CP.

Lis na citrusové plody Sage 800CP je velice výkonný pomocník při zpracování citrusů, který během chviličky připraví sklenici plnou čerstvé šťávy. Pro maximální výtěžnost je vybaven sklopným ramenem, díky kterému se z citrusů uvolní maximální poměr šťávy. Lis je nejen efektivní, ale i efektní. Díky složení ze slitiny ušlechtilých kovů a nerezové oceli má moderní vzhled, který z něj udělá ozdobu každé kuchyně.

Výrobce dbal i na praktickou stránku, proti odkapávání šťávy je lis citrusů Sage 800CP vybaven praktickou hubicí s uzávěrem a  všechny odnímatelné části lze mýt v myčce na nádobí. Při používání se navíc nemusíte obávat žádných bezpečnostních rizik, ta jsou ošetřena dvojitým bezpečnostním spínacím systémem, který při nesprávném sestavení spotřebiče zamezí jeho spuštění.

Doporučená cena Sage The Citrus Press Pro 800CP je 6790,- Kč. Výrobce na něj poskytuje prodlouženou záruku 3 roky.

 

O značce Sage:

Sage je evropskou značkou společnosti Breville, jejíž produkty jsou prodávány ve více než 50 zemích světa. Australská Breville Groupe je celosvětově známá díky vlastnímu vývoji malých kuchyňských spotřebičů nejvyšší kvality, vyznačující se dlouhou životností a skvělým uživatelským komfortem. Historie Brevillu se začala psát v roce 1932 a této společnosti vděčíme například za tzv. sendvič-toaster, který vyvinul jako první výrobce na světě. Po jeho uvedení na trh v roce 1974 se jenom v Austrálii prodalo 400 000 kusů.

Na český trh značka Sage vstoupila v roce 2018 a postupně na něj uvede produkty zaměřené na přípravu kávy – espressa, mlýnky, pěniče; grilování – grily, smoking gun; odšťavňování – odšťavňovače, smoothie nebo přípravu potravin – roboty, mixéry, food procesory. Díky vlastnímu návrhu a náročnému testování bude možné u všech spotřebičů rozšířit záruku na 3 roky. Pro Českou republiku, Slovensko, Maďarsko a Polsko je značka Sage zastupována exkluzivně společnosti FAST ČR, patřící mezi největší regionální distributory domácích spotřebičů.

Pro další informace a novinky navštivte adresu www.sagecz.cz.

 

Comments

comments

Vyhledat