Vietnamský hip hop se představí Praze

V neděli 20. listopadu 2022 se uskuteční v klubu DUPLEX na Václavském náměstí show ACA LIVE, která představí svým divákům to nejlepší z vietnamského hip hopu.

DJové, rappeři a živé kapely připraví jedinečnou show plnou výbušné hudby. Na akci se představí hned čtyři interpreti, kteří jsou ve Vietnamu absolutní špičkou: Sony Tran, Hoang Ton, Blacka a Tage. Vystoupí ale také další úspěšní umělci, jako je Jakob Gunnarsson a Tommy Jay Brownson z Lohi5 band, nebo rapová skupina Dinastix, jejímiž členy je Thanh Dreal, Evol a Zuy. Koncert potrvá 3 hodiny, zábava však bude formou afterparty pokračovat až do rána. Zatímco pódium ve druhém patře bude věnováno fanouškům Hip Hopu a RnB, první patro ovládne elektronická taneční hudba a chybět nebudou ani tanečnice.

Akce je pořádána skupinou ACA, jejímž cílem je vybudovat v Evropě komunitu obecných uměleckých aktivit, zvláště pak se zacílením na hip hop. Organizaci tvoří čtyři společnosti včetně Hanoi Square, autentické vietnamské restaurace nacházející se na pražském Novém Městě.


ACA LIVE

20. 11. 2022, od 21:00

DUPLEX-PRAHA, Václavské náměstí 21

acarecords.eu

Comments

comments

Vyhledat