Lizzie Armanto propůjčuje kolekci Vans Old Skool Pro svou půvabnou originalitu

Lizzie Armanto_VANS
Lizzie Armanto_VANS

Lizzie Armanto je díky své originalitě a pozitivnímu přístupu dokonalým ztělesněním toho, co má značka Vans ve své vlastní DNA. Lizzie má praktický a otevřený přístup a nebojí se odvážné módy. Není tedy divu, že se stala vzorem pro skateboardisty po celém světě.

Lizzie se neustále snaží zdokonalovat svůj styl, ať už na skateboardu nebo mimo něj. Její přístup vyznačující se zábavou a legrací se odráží v její nejnovější kolekci vytvořené ve spolupráci se značkou Vans. Součástí kolekce jsou tenisky Old Skool Pro Lizzie Armanto a řada oblečení s charakteristickou grafikou tlukoucího srdce a pozitivních sdělení, které Lizze vytvořila a které jsou pro ni tak charakteristické. Design hledá inspiraci v přírodních tónech a divokém terénu. Lizzie se nám svěřila:

„Při výběru barev mé nejnovější kolekce jsem se inspirovala fotkou jarní kalifornské krajiny plné rostlin a divokých květin, kterou jsem pořídila.“

Tenisky Old Skool Pro Lizzie se vyznačují odvážným stylem a fantastickým výkonem. Jsou určené pro ty, kdo touží dosáhnout Lizziných neskutečných dovedností na skateboardu. Celý svršek tenisek je vyrobený ze semiše v odstínu Antique White a je na něm vyražen šachovnicový vzor. Doplňuje jej průsvitný boční pásek Vans a kontrastní černá pryžová podešev. Celá kombinace je ztělesněním půvabného stylu se špetkou průbojnosti. Na vnitřním polštářku paty jsou vyražené Lizziiny iniciály, které se také ve formě potisku objevují na olivově zlatavé vložce, spolu s grafikou tlukoucího srdce.

Tenisky byly vyrobeny pomocí zbrusu nové technologie PopCush, kterou značka Vans vyvinula exkluzivně pro skateboardisty. Pečlivě navržená pěna vložky poskytuje ochranu před dopadem, prvotřídní měkkost a lepší energii pro všechny druhy skateboardingu. PopCush je zatím nejpokročilejší vložkou do bot značky Vans, která nabízí to nejlepší řešení odpovídající standardům značky Vans a umožňující skateboardistům delší a intenzivnější trénink.

Původní pryžová směs nabízí vynikající přilnavost a oporu, zatímco konstrukce Pro Vulc Lite poskytuje dokonalé splynutí se skateboardem, flexibilitu a přilnavost. Vyztužené podložky DURACAP dodávají v místech s vysokým opotřebením bezkonkurenční trvanlivost a prodlužují životnost bot.

Lizziiny tenisky Old Skool Pro doplňuje charakteristická řada oblečení, včetně krátkého trika Heart Lizzie v odstínu Blue Surf, černých legín, skejtové bundy v odstínu Antique White, batohu v odstínu Antique White, bílých ponožek a černé kšiltovky. Lizziinu charakteristickou grafiku tlukoucího srdce naleznete napříč celou kolekcí. Je například umístěna na výrazném místě na krátkém triku nebo decentněji na podšívce přední části skejtové bundy. Na vnitřní straně pasu legín a na popruhu batohu naleznete připomenutí „skate with heart“, tedy skejtujte srdcem.

 

Kolekce Vans Old Skool Pro Lizzie Armanto je nyní k dispozici u prodejců Vans a na stránkách vans.com/skate.

Comments

comments

Vyhledat