Metronome chce po tříleté pauze vrátit Prahu na festivalovou mapu světa

50 umělců, 8 scén, 3 filmové projekce, umělecké instalace, festivalová street food zóna a nehudební program od odpoledne přes koncerty zahraničních i tuzemských hudebních hvězd až do afterparty, která skončí v časných ranních hodinách. To vše slibuje pátý ročník Metronome Prague.
Ve dnech 22. – 25. června zažijí hosté na Výstavišti skutečně špičkovou kulturní událost. Akce nabízí prvotřídní program se světovými jmény Nickem Cavem and The Bad Seeds, Beckem a Underworld. Vedle samotného programu Metronome Prague láká i na komfortní podmínky pro každého návštěvníka. Zastřešené i open air scény, jídlo a pití bez front, fungující velkokapacitní wi-fi či dostatek míst k sezení.
Vstupenky jsou v prodeji na www.metronome.cz.
Pořadatelé nově také prozradili, že jedna ze scén, pojmenovaná Tree stage, bude přístupná veřejnosti zdarma.  
„Moc se těšíme na všechny účinkující, na diváky z tuzemska i celého světa. Děkujeme všem za ten zájem. Pořádně si ten dlouho připravovaný ročník Metronome Prague 2022 již za týden společně užijeme. Všem držitelům vstupenek, ať už si je kupovali ještě v roce 2019 či si je teprve plánují na webu Metronome zakoupit, doporučujeme kontrolu všech vstupenek, že jsou platné a s letošním datem. Zasílali jsme je všem, kteří měli vstupenky i na ty přesouvané ročníky. Pokud jste si nejisti, jestli máte správné vstupenky, napište nám na adresu info@metronomefestival.cz . Tak za týden na viděnou,“ uvedl David Gaydečka.

Comments

comments

Vyhledat