Vyhrajte vstup na večerní program mexického svátku mrtvých v Holešovické tržnici

Mexický svátek mrtvých v Holešovické tržnici, to je celodenní Estados Unidos Mexicanos pop-up a řízné mexické delikatesy, večerní party a oslava života i smrti

Gurmánská pop-up série v Holešovické tržnici pokračuje na mexické vlně a tentokrát nabídne ostré chutě středoamerického tequila království v rámci druhého ročníku akce Día de los Muertos neboli Mexického svátku mrtvých. Přes den ráj milovníků tacos, guacamole, chilli con carne a nachosu, workshopy a program pro celou rodinu, večer pak tequila party, která oslaví život i smrt. Menu plné Mexika a slunce, karneval a party do pozdních hodin, to vše nabídne Mexický svátek mrtvých 2. listopadu od 11.00 hodin v prostorách Holešovické tržnice v Hale 17 / 13 a na přilehlém korzu. Nenechte si ujít sluncem provoněné chutě, karnevalové masky, ale také koncert United Flavour, Mariachi Azteca de Praga, Naomi Villegas, Lozt Mezcal a DJ Gadjo na ojedinělé akci, kde oslavíte život současný i život po životě. 

Přes den mexická chuťová jízda, večer karnevalová party

Série pop-up dnů v Holešovické tržnici už letos potěšila chuťové buňky milovníků Pastrami i italské kuchyně, nyní se ke slovu dostávají příznivci pikantních chutí, a to nejen té mexické, která však bude v hlavní roli Mexického svátku mrtvých. Přes den tak bude možné ochutnat spoustu jihoamerických dobrot, skvělé alko i nealko drinky, večer pak v hlavní roli party s tequilou. 

Zejména rodiny s dětmi budou moci užít odpolední workshopy a pustit se do tvorby a přípravy masky na večer. V pozdějších hodinách se pak můžou vytrvalci ponořit do jižanských rytmů a oslavit duše živé i duše již odešlé. „V loňském roce proběhl Mexický svátek mrtvých v Tržnici poprvé. Po beznadějně vyprodaném prvním ročníku víme, že české publikum velmi rádo na své zesnulé vzpomene nejen návštěvou hřbitova, ale i zvesela na barevné mexické party,“ komentuje akci Michal Tošovský, programový ředitel Holešovické tržnice a dodává: Akci jsme proto letos významně rozšířili o celodenní gastronomický pop-up s řadou jihoamerických specialit a zdarma nabídneme také odpolední dětský program v Hale 13. V sousední Hale 17 pak večer vypukne pořádná party se spoustou skvělé hudby, a ještě lepších drinků.“  Denní program pro děti a mexický pop-up s jídlem je se vstupem zdarma.

DÍA DE LOS MUERTOS

Celodenní Mexiko Pop-up vyvrcholí večerní party v Hale 17. Proto si přijďte si užít koncert legendární kapely United Flavour, vystoupení typicky jihoamerických kapel Mariachi Azteca de Praga a Lozt Mezcal, zpěvačku Naomi Villegas a v závěru večera si zatančete v rytmy DJ Gadja v doprovodu saxofonisty El Checo.

Co vás čeká:

MEXIKO POP UP / vstup zdarma / jídlo po celý den

Venkovní gastro zóna plná jídla, pití a dezertů z Latinské Ameriky

DĚTSKÝ PROGRAM / vstup zdarma / 15:00–20:00

dětské workshopy a tvoření, divadelní workshop od DidaDiv, trhy s mexickými výrobky, doplňky i potravinami v Hale 13

VEČERNÍ PARTY / lístky na GoOut.cz / 19:00–24:00

Día de los Muertos v Hale 17 – koncerty & Djs (United Flavour, Mariachi Azteca di Praga, Lozt Mezcal, Naomi Villegas, DJ Gadjo & live jam El Checo), koktejly, pivo, víno a venkovní gastro zóna

Line-up:

Vstupenky na večerní party: ZDE

Více o Tržnici: www.holesovickatrznice.cz  

FB událost: ZDE

 

Vyhrajte vstup pro dva na večerní party!

Soutěžní otázka: Kolikátý ročník akce Mexický svátek mrtvých letos v Holešovické tržnici proběhne?

a)  druhý

b) třetí 

c) pátý

Odpovědi posílejte mailem na souteze@protisedi.cz s předmětem „mexico“. Soutěž končí 31.října 2023 ve 13 hodin. Autoři prvních tří správných odpovědí získají vstup na večerní koncert pro 2 osoby

Výhru nelze směnit za peníze. Pozor: abychom dali šanci všem, jeden výherce smí od 29.7.21 na protišedi vyhrát pouze 2x za kalendářní rok.

 

Pravidla soutěže: 

Správce předkládá subjektům zpracování dat pro účely korespondence následující souhlas:

„Tímto udělujete odvolatelný souhlas Správci – firmě PROTIŠEDI s.r.o., SPIS. ZN. C 242760 vedená u Městského soudu v Praze (dále jen „Správce“), aby zpracovávala tyto osobní údaje:

e-mail
jméno
příjmení

V případě výhry zpracuje Správce také poštovní adresu výherce.

Výše uvedené údaje je nutné zpracovat za účelem činnosti Správce, zejména zasílání informací o výhře a korespondenci o zaslání výhry. Tyto údaje budou Správcem zpracovány po dobu 10 let. S výše uvedeným zpracováním udělujete svůj výslovný souhlas. Souhlas lze vzít kdykoliv zpět, a to například zasláním emailu nebo dopisu na kontaktní údaje firmy. Zpracování osobních údajů je prováděno Správcem. Osobní údaje nejsou předávány třetím osobám.

Vezměte, prosíme, na vědomí, že podle zákona o ochraně osobních údajů máte právo:

– vzít souhlas kdykoliv zpět,
– požadovat po nás informaci, jaké vaše osobní údaje zpracováváme,
– požadovat po nás vysvětlení ohledně zpracování osobních údajů,
– vyžádat si u nás přístup k těmto údajům a tyto nechat aktualizovat nebo opravit,
– požadovat po nás výmaz těchto osobních údajů,
– v případě pochybností o dodržování povinností souvisejících se zpracováním osobních údajů obrátit se na nás nebo na Úřad pro ochranu osobních údajů.“

 

Comments

comments

Vyhledat