Mezinárodní den coververzí: Ohlasy

Ilustrace: Marek Pokorný, <a href=maara.eu">
Ilustrace: Marek Pokorný, maara.eu

Mezinárodní den coververzí – nový svátek věnovaný coververzím – připadá na 5.2. Mediální ohlasy jsou četné.

foto CNN Prima

Ve čtvrtek vyšla anonce v tištěném Reflexu, na internetu si všimnul například hudební magazín Frontman, server techno.cz, kulturní redakce Lidovek, Večerní Praha, web CS Music, dále Televizní web, Elita národa, a-priori a České novinky. Přidaly se i weby lifestylenews, a-priori, ijournal, topkoktejl a topmoments. Svátek dále podporují server Černej pudink i hudební web Musicserver. Připojil se Full Moon (i na FB, kde celý den zveřejňoval coverové tipy svých redaktorů), přečtěte si také dojmy šéfredaktora. Ten má i speciální playlist k ICD:


Více informací se objevilo také na stránce Radia 1, kde bude 5.2. „Dnem s coververzemi“, a na webu Media Club. Slovenský agregát news.sk také akci zaznamenal. Na Slovensku akci zmínil také Denník N a dal info na svůj facebook. Rozhovor v angličtině se objevil na titulní stránce Expats.cz, anglicky referuje i forum Charlton. Hudební eshop Day After také sdílel svůj výběr, ozval se i Palác Akropolis..

Na facebooku reagovala spousta soukromých osob svými tipy na covery nebo rovnou coverovými mixtapy – viz hashtag #internationalcoversday

Podobně na twitteru a instagramu.

foto CNN Prima

V den akce se ICD objevil ve vysílání CNN Prima – celý záznam je zde.

Před konáním akce informoval o projektu také tištěný Reflex:

Na sociálních médiích, zejména na twitteru, se rozběhla diskuse a vzájemná výměna tipů:

Sledujte hashtag #internationalcoversday.

FB událost

Comments

comments

Vyhledat