Modely z řady Converse Future Comfort spojuje odvážný styl, výrazné platformy a příjemná pohodlnost

Run Star Motion 
 - expresivní styl s vlnitou a vícebarevnou podrážkou
Run Star Motion - expresivní styl s vlnitou a vícebarevnou podrážkou

Modely z řady Converse Future Comfort spojuje odvážný styl, výrazné platformy a příjemná pohodlnost – představujeme tři novinky, se kterými vkročíte do nové sezóny sebevědomým a stylovým krokem. 

Chuck 70 AT-CX

Předělané Chuck 70, které míří rovnou do budoucnosti. Zvýrazněné detaily, platforma a recyklované materiály – to vše splňuje nový model Chuck 70 AT-CX. Robustní podrážka je spolu s vrškem z 50% recyklované bavlny doplněna o klasické Converse znaky, jakými jsou kulaté logo a detail nad patou. Vroubkované prvky dodávají botě originalitu a rozhodně zaujmou i kovová očka a cool hladké tkaničky. Tradice Converse namixovaná s pohodlným futurismem. 

Run Star Legacy CX

Pohodlně zateplené a odlehčené Run Star Legacy CX mají asymetrickou podrážku a představují extravagantní futuristický kousek, který už nesundáte z nohy. Jde o novou verzi Converse bestselleru Run Star Hike. Prodloužený jazyk umožňuje velmi snadné nazouvání a lehká CX pěnová vnitřní stélka zajistí ultra pohodlné nošení. 

Run Star Motion

Expresivní styl s vlnitou a vícebarevnou podrážkou. Run Star Motion si stačily získat velký počet fanoušků, kteří podlehli jejich kouzlu. Ale i s tímto modelem se dá ještě hodně vyhrát, a tak pro podzim/zimu 2022 představil Converse nepřehlédnutelnou podrážku, která svít díky kombinaci růžové a oranžové. Unikátní podzimní look, který si stále drží nesmrtelnou identitu značky Converse. 

Sledujte novinky Converse také na FACEBOOKU a INSTAGRAMU

Comments

comments

Vyhledat