Moira představuje kolekci Moira Fashion

Česká značka Moira, která již přes 30 let uvádí na trh funkční oblečení pro sport i volný čas, nyní představuje svou každoroční kolekci Moira Fashion. Speciální limitovaná řada určena pouze ženám, klade důraz na estetiku i pohodlí a zakoupit ji můžete na eshopu i v kamenných prodejnách Moira po celé ČR.

Moira Fashion – Dámské triko 1239 Kč

Portfolio firmy Moira, je jako každý rok nyní o něco pestřejší. V období jara a zejména léta svým zákaznicím vždy představuje nové kousky určené pro volný čas i pracovní den. „Kolekci Moira Fashion uvádíme každoročně v tento čas úspěšně již přes 10 let. Je takovým příjemným osvěžením našeho běžného funkčního portfolia. Důraz klademe zejména na vzhled a pohodlí,“ popisuje kolekci Marcela Vlčková z Moiry.

Nádech Itálie a pohodlí

Společným jmenovatelem celé kolekce je komfort při nošení a estetický vzhled. Tomu napomáhají speciálně vybrané italské látky té nejvyšší kvality, ze kterých jsou šaty a trička vyrobeny. Využití produktů je široké, hodí se pro formálnější dresscode, ale také na dovolenou. Vybrané látky jsou příjemné na omak, nemačkají se, snadno se udržují a rychle schnou.

Od každého jen pár květinových kousků

Moira Fashion – Dámské šaty 2390 Kč

Původní myšlenka, vyrobit každý produkt jen v limitovaném množství, se každoročně potvrzuje jako správná. Svou oblíbenost u zákazníků si kolekce získala i tím, že ač jsou látky italské, kolekce je stále v rukách šiček z jihočeských Strakonic. Letošní řada se veze na vlně zářivých letních barev. Hlavní roli hrají větší či jemnější květinové vzory, které opravdu nepřehlédnete. „Moira je vyhledávaná zejména pro kvalitní funkční a sportovní oblečení. O to víc nás těší, že jednou ročně můžeme do našich produktů promítnout i více ženskosti a stále to funguje. Úspěch těchto kousků tkví částečně i v jejich limitovaném množství, což ženy vždy ocení,“ uzavírá Marcela Vlčková.

Comments

comments

Vyhledat