Trailer: MY DĚTI ZE STANICE ZOO

foto HBO
foto HBO

NOVINKA MY DĚTI ZE STANICE ZOO BUDE UVEDENA NA HBO GO 27. ÚNORA.

Všech 8 epizod bude na HBO GO k dispozici najednou.


Christiane, Stella, Babsi, Axel, Michi a Benno se potkávají v berlínských klubech, kam chodí na tajné opojné večírky. Jsou plní sil a cítí se neohroženě. Na plné obrátky si užívají života v tomto „ráji“, který se na první pohled zdá být plný barev, troufalostí a vzrušujících zážitků.

Postupně se sbližují a společně hledají nová vzrušení a požitky. Ocitají se na vrcholu euforie, ze které však padají na hluboké dno.

Hlavní hrdinkou je Christiane, jejíž život se bortí po ošklivém rozchodu rodičů. Z domu utíká přímo do svůdného prostředí berlínského podsvětí. Únik před realitou, život v přítomném okamžiku, začátky krásných přátelství, móda, hudba, závislosti…

 

Seriál společnosti Constantin Television vznikl v koprodukci se společností Amazon Germany (ve spolupráci se společnostmi Wilma Film a Cattleya). Režie: Philipp Kadelbach (SS-GB: Hitler v Británii, Válečná generace).

Hudba vznikla ve spolupráci s pozůstalostí Davida Bowieho.

Napsali o seriálu:

„Jedna z nejžhavějších televizních novinek.“ (The Hollywood Reporter)

„Srdeční rytmus seriálu se vám dostane pod kůži. Ucítíte každý záchvěv, každé zrychlení tepové frekvence.“ (Oliver Berben, Constantin Film)

page1image25851776

Comments

comments

Vyhledat