Na co k Pilotům

                              ​​ Události v Kině Pilotů 26. 11. – 2. 12.

Novinkami v Kině Pilotů jsou filmy Výjimeční, Zábava, zábava, S chutí Toskánska, Jiří Trnka: Nalezený přítel a Bílá jako padlý sníh.

Výjimeční

Datum: od 28. 11.

Bruno (Vincent Cassel) vede spolek pro autistické děti a dospívající, jejichž případy jsou tak komplikované, že je všude jinde odmítli. Jeho nejlepší přítel Malik učí mladistvé ze sociálně slabých rodin, jak se o tyto děti starat. Přes 20 let žijí Bruno a Malik ve světě lidí, s nimiž si společnost neví rady. Přesto je neopouští optimismus a smysl pro humor. Francouzsky s českými titulky.

Vstupenky: http://www.kinopilotu.cz/2318656

Zábava, zábava

Datum: 26. 11. (v tuto chvíli pouze jeden termín)

Film přináší strhující příběhy tří žen různého věku, které jsou v různých fázích závislosti na alkoholu. Čtyřicetiletá Dorota je úspěšná prokurátorka, která pije podle svých slov proto, aby se nezbláznila. Chrání ji imunita, díky níž se snaží vyhnout odpovědnosti za přestupky, kterých se pod vlivem alkoholu dopustila. Další z hrdinek je uznávaná lékařka Teresa, která už kvůli pití přišla o rodinu a zůstala jí jen práce v nemocnici. A poslední jestudentka Magda, která miluje bouřlivé večírky.

Vstupenky: http://www.kinopilotu.cz/2304838

S chutí Toskánska​​                                                    ​​​​​ Datum od 29. 11.​​​        

Arturo byl uznávaný michelinský šéfkuchař, dokud pro problémy s ovládáním hněvu neskončil ve vězení. Po propuštění musí dělat veřejně prospěšné práce, a tak učí vařit skupinku lidí s Aspergerovým syndromem. V jednom ze svých studentů objeví kulinářského génia a rozhodne se mu pomoci vyhrát kuchařskou soutěž. Vytvoří originální dvojici, pro kterou žádný sen není nesplnitelný.

Vstupenky: http://www.kinopilotu.cz/2316319

Jiří Trnka: Nalezený přítel

Datum: od 1. 12.

Dokument je vyprávěn pohledem francouzského režiséra, který pátrá po osudu Jiřího Trnky, autora filmů svého dětství, které viděl ve Francii jako malý v dělnickém kině, které promítalo východoevropskou animaci.

Vstupenky: http://www.kinopilotu.cz/2319976

Bílá jako padlý sníh

Datum: od 30. 11.

Krása mladé Claire vyvolává u nevlastní matky Maud nepotlačitelnou žárlivost, která ji dovede až k naplánování její vraždy. Před smrtí ji na poslední chvíli zachrání tajemný muž a poskytne jí úkryt na svém statku. Claire se rozhodne ve vesnici zůstat a způsobí tím velký rozruch. Jeden, dva… a zakrátko hned sedm mužů podlehne jejímu šarmu!

Vstupenky: http://www.kinopilotu.cz/2318698

Další novinkou je folklorní snímek Naše zvony pěkně zvoní, který se promítá 27. listopadu. Stále také pokračuje promítání dětského snímku Fany a pes, Vlastníci, Le Mans, Joker, Tenkrát v Hollywoodu a další. Viz program: http://www.kinopilotu.cz/

​​​​​​        

Comments

comments

Vyhledat