Na Mystic Sk8 Cup 2022 míří vítěz X Games a další hvězdy světového skateboardingu

 ORT3382 www.frantisekortmann.eu
ORT3382 www.frantisekortmann.eu

24. – 26. 6. 2022
Praha, Štvanice – skatepark
Předprodej: www.goout.cz
www.mysticsk8cup.cz
www.facebook.com/MysticSk8Cup
www.instagram.com/mysticsk8cup

Tradiční třídenní závod světového poháru ve skateboardingu proběhne letos ve dnech 24. – 26. června 2022. Na 27. ročník Mystic Sk8 Cupu, který se řadí mezi největší skateboardové události v Evropě, se na pražský ostrov Štvanice sjede více než 150 zahraničních a domácích závodníků, kteří zde budou soutěžit v disciplínách street a bowl o celkovou dotaci 30.000 USD. I letos je Mystic Sk8 Cup zařazen do série závodů organizace World Cup Skateboarding.

Jen do půlky května již potvrdilo účast přes 80 jezdců, mezi kterými nechybí ani Angelo Caro, který se umístil na Olympijských hrách v Tokiu na 5. místě ve streetu nebo Jaime Mateu, který se vešel do TOP 10 v disciplíně park (bowl). Na startovní listině ale najdete i další zvučná jména: Ivan Motneiro, Adrien Bulard, Dannie Carlsen, Richard Tury, Sandro Moral, Derek Scott, Ivan Federico, Maxim Habanec, Yam Behar, Martin Pek a další.

Premiérový závod odjede v Praze Liam Pace [USA], který na X Games 2021 vyhrál zlatou medaili. Poprvé se v České republice představí také hvězda Leandre Sanders [USA].

Liam Pace – https://youtu.be/igz8LCgB0DQ

Leandre Sanders – https://youtu.be/vG0_OSZ-XRQ

Program Mystic Sk8 Cupu doplní večerní koncerty zahraničních a domácích kapel.

Třídenní vstupenky zakoupíte na www.goout.net.
Jednodenní vstupenky se budou prodávat pouze na místě.

Comments

comments

Vyhledat