Na Radiu 1 proběhne Zúčtování s rokem 2021, chystají se také výroční hitparády

Do vysílání Radia 1 se vrací čtyřhodinové Zúčtování s rokem 2021. Moderátor Wlado Del Rey a jeho hosté uplynulý rok po hudební stránce zhodnotí ve středu 29. prosince od 20 hodin.

Rezonance


Posluchači můžou očekávat erudované a edukativní kritické názory, trefné a vtipné glosy, hlavně ale uslyší skladby, které rokem 2021 nejvíce rezonovaly. Wlado Del Rey si jako hosty pozval Pavla Turka z týdeníku Respekt a Vojtěcha Tkáče z magazínu Headliner, který je také jedním z autorů pořadu Reflektor. Doplní je i druhá polovina Reflektoru a programový ředitel Radia 1 Zdeněk Lichnovský a držitelka ceny Jany „Apačky“ Grygarové Aneta Martínková z Full Moon magazínu.

Podcast


Pořad se bude vysílat až do půlnoci. Následně vyjde jako podcast na platformách Spotify a Apple a na adrese https://www.spreaker.com/user/radio1prague. Dostupný bude i jako záznam na Mixcloudu.Hity

Ve vysílání se také objeví tradiční výroční hitparády sestavené z hlasů posluchačů během celého roku. Na čtyřhodinovou výroční Hitparádu Radia 1 s Jerrym Žákem a Janou Kománkovou se posluchači můžou těšit ve čtvrtek 30. prosince od 20 hodin. Výroční vydání Velké sedmy proběhne v úterý 4. ledna od 20 hodin a uvedou ho společně všichni moderátoři pořadu, tedy Antonín Kocábek, Dan Šabík a Zdeněk Neusar.

 

Radio 1 je možné poslouchat na frekvencích 91,9 FM (Praha a okolí), 97,5 FM (Plzeň), 98,7 FM (Liberec) a 100,2 FM (České Budějovice). Samozřejmě také po internetu a digitálně v síti DAB+. Více informací najdete na https://www.radio1.cz/jak-naladit/, kde jsou ke stažení i mobilní aplikace.

 

Comments

comments

Vyhledat