Never Enough BlackBox Store: panáky i nákupy v jednom 

foto Never Enough
foto Never Enough

 

 

I když předvánoční nákupy nemusíte, své blízké chcete potěšit originálním dárkem? Máme pro vás tip.

 

Na Náměstí Jiřího z Poděbrad v Praze se nachází skromný obchod, jehož lehce bizarní, leč vkusná nabídka nadchne nejednoho fajnšmekra. Řev koled se nedolehne, nákupním vozíkem vás tu nikdo nesrazí. Je to místo pro lidi, jako jste vy. Představujeme vám Never Enough BlackBox Store.

 

První pražský „hybrid store” se věnuje hlavně prodeji originálního oblečení. Najdete zde i výběr grafik londýnského ilustrátora Mcbesse, pestrou škálu designových doplňků a porcelánového nádobí, limitovanou erotickou trilogii francouzské ilustrátorky Apollonie Saintclair, mírně odrzlé nášivky a stickerky či vlastní druh zrnkové kávy, kterou zde vedou pod názvem 100% satanica.

 

Významným prvkem výjimečného podniku je Black Hole Bar: černý baristický chrám s dokonalou kávou a výběrem kvalitních whisky i rumů. Vychutnat si tu můžete i některé z prvotřídních lahvových piv.

 

Stěžejní nabídku obchodu představuje oblečení od streetwearových značek Never Enough Ltd. a The Dudes Berlin. Oba brandy se navzájem skvěle doplňují. Zatímco berlínští návrháři Dudes si zakládají na výtvarném designu a doplňcích, domácí Never Enough se zaměřují na ty, kdo se cítí nejlépe v jednoduchém černém oblečení. Obě značky jsou jasnou alternativou k produkci většiny módních firem. Never Enough vyrábí své vlastní věci přímo v Praze a svou firemní kulturou zastává trend trvale udržitelného rozvoje. 

 

Pokud máte rádi černou, nebojíte se lehce morbidní tématiky a černého humoru, zakládáte si na jakostním dílenském zpracování a jste ochotni si za kvalitu připlatit, tohle místo na pražských Vinohradech vás dostane.

 

PS: Do Never Enough BlackBox Store můžete nahlédnout i pomocí kamery, která snímá DJs vystupující přímo ve výloze obchodu. Uvidíte je v rámci vysílání internetového rádia BBR. Nalaďte si ho na facebook.com/neverenoughcz

 

Comments

comments

Vyhledat