Nick Cave, Sepultura, Napalm Death a nově The Exploited ovládnou kytarový line-up EXIT festivalu

EXIT festival vstoupil do finální fáze oznamování line-upu. K Nicku Caveovi & The Bad Seeds a dalším velkým jménům jako Sepultura, Napalm Death, Molchat Doma, Marky Ramone a Blind Channel se připojí také 11 nových kapel v čele s nezničitelnými punkovými legendami The Exploited. EXIT Festival opět dokazuje jak rozmanitý dokáže být, kromě rocku a metalu totiž i letos fanouškům nabídne to nejlepší se současné popové a taneční scény. V čele této části programu bude rapperka Iggy Azalea, producent Clavin Harris, zpěvák James Arthur nebo hitmaker Afrojack. EXIT o sobě dá letos v létě znovu vědět od 7. do 10. července.

 

 

_________________________________________________________________________________________

 

Explosive stage i letos v létě přivítá všechny fanoušky hardcoru, metalu a punku s téměř 30 vystoupeními. V čele line-upu stojí ikonická skotská punková kapela The Exploited. Od jejich debutu „Punk’s Not Dead“ a jejich druhého alba „Troops of Tomorrow“, které jsou obě považovány za punkovou klasiku, uplynulo přesně 40 let a veteráni jsou připraveni znovu zazářit!

 

Stejně hlasitých bude i dalších devět nově oznámených kapel na Explosive stage: Crown Court, Lamori, Bohemyst, Smrt Razuma, Šank, Vox Populi, Chain Cult, Hexis a War Engine. Program na této stage tak dosáhl téměř 30 vystoupení, včetně již dříve oznámených Bury Tomorrow, Discharge, Incantation, Moscow Death Brigade, Nervosa, Tankard, Architect of Pain, Black Tooth, Chains, Heresy, Madvro, Misconduct, Noctiferia, Oathbringer, Progon, Shining,  Stranger, Terminal Prospect a The Undertones.

 

Hudbu na Main Stage nebude řídit nikdo jiný než Nick Cave a The Bad Seeds. Dále se zde také objeví hudebníci, kteří psali historii metalu a nadále píší historii hardcorových, new wave a post-punkových scén — ikonická brazilská Sepultura, legendární birminghamská čtveřice Napalm Death a běloruská kapela Molchat Doma.

 

Deca loših muzičara, aka DLM, jsou nejnovějším oznámením na Fusion stage. Tato bělehradská kapela vznikla v roce 1988 a přináší skvělou kombinaci funku a rocku. Na Fusion stage vystoupí ve skvělé společnosti živé punkové ikony Marky Ramone, finských Blind Channel, přední post-punkové dark-wave kapely She Past Away, jedné z nejaktivnějších a nejatraktivnějších kapel na světě Brkovi, legendární punkové kapely Paraf, stejně jako Prti Bee GeeVzeljCoach Party a Sana Garić.

 

EXIT Festival se bude konat v Petrovaradinské pevnosti od 7. do 10. července a vystoupí na něm největší světové hvězdy jako Calvin HarrisNick Cave & The Bad SeedsIggy AzaleaAfrojackJames ArthurMasked WolfJoel CorryJax Jones , AlokATBBoris BrejchaHoney DijonMaceo PlexReinier ZonneveldMonolinkDenis SultaMathameZHUACRAZESama‚ AbdulhadiANNA, SepulturaNapalm DeathMarky RamoneMolchat Doma, She Past AwayKonstraktaBrkoviParafCoach PartyNoisiaDeca loših muzičaraSana GarićVzeljPrti Bee Gee a mnoho dalších, kteří budou oznámeni již brzy!

 

Čtyřdenní vstupenky jsou v prodeji od 95 EUR. Po vyprodání této limitovaného řady se cena vstupenek zvýší. Jednodenní vstupenky na pátek 8. července, včetně představení Nick Cave & The Bad Seeds, jsou v prodeji za počáteční ceny: běžné vstupenky za 34 EUR, fan pit za 44 EUR a VIP vstupenky na 100 EUR. Vstupenky lze zakoupit na https://www.exitfest.org/cz/vstupenky.

 

 

Vstupenky a další informace najdete na: www.exitfest.org/cz

Comments

comments

Vyhledat