Nová éra Fóra Karlín

foto Forum Karlín
foto Forum Karlín

FÓRUM KARLÍN dnes představilo novinky. Takto je popisuje veřejnosti:

„Jakékoli místo pro konání kulturních a společenských akcí je odrazem komunity a oblasti, v níž se nachází. Karlín se od první události konané ve Fóru Karlín 11. června 2014, tedy před více než pěti lety, výrazně proměnil. Jedním z motorů minulých i budoucích změn je i společnost Karlín Group. Společnost Karlín Group není pouze developer. Jejím hlavním cílem vždy bylo vytvářet příjemnou atmosféru a přinášet vynikající architekturu a pozitivní energii. Vždy se snažila, aby se z Karlína stala oblast, kde lidé budou chtít bydlet, pracovat a bavit se.

 

Když se objevila příležitost převzít Fórum Karlín, bylo ihned jasné, že se společnosti Karlín Group ve spolupráci se Sergem Grimauxem, který má velmi bohaté zkušenosti v oblasti živé zábavy, otevírá další možnost, jak pokračovat v naplňování svého poslání a jak se stát ještě významnějším hráčem v tomto zajímavém odvětví. Dostala rovněž příležitost být opět průkopníkem a přinést do České republiky nový mezinárodní koncept Smart Venue.

 

„Spolupráce se skupinou vizionářů je nejlepší možný scénář, který jsem si mohl přát pro obnovení svého plně aktivního působení v oblasti živé zábavy v České republice. Byl jsem u vytváření dominantní síly v oblasti promotérství a zakládal jsem první a doposud nejefektivnější společnost pro prodej vstupenek v zemi a dnes budu mít na starosti rozvoj nejúžasnějšího prostoru pro živou zábavu v České republice. Přizpůsobovat celé to široké spektrum aktivit budoucnosti je jeden z nezajímavějších, možná úplně nejzajímavější, projekt, na němž jsem se v posledních letech podílel.“ uvádí Serge Grimaux.

 

„Od chvíle, kdy jsem před 30 lety přijel do Prahy, jsem si přál zapojit se do fungování hudební scény v České republice, a konkrétně v Karlíně. Dlouhou dobu jsem nemohl najít to správné místo pro takovýto projekt, dokud nevzniklo Fórum Karlín. Je to začátek nové a vzrušující cesty. Doufáme, že hudebníci všech stylů, od jazzu, rocku, reggae a dalších, hrající v Praze budou chtít vystupovat u nás, a že jejich fanoušci budou nadšení, že mohou své oblíbené umělce vidět ve Fóru Karlín.“ uvádí Serge Borenstein.“

Nové podmínky

Mezi novinky patří, že nastavení podmínek pronájmu již nebude “statické” podle čtverečních metrů, ale “dynamické” s velmi nízkým základním garantovaným nájmem, který bude následně upraven dle příjmů z prodeje vstupenek. Zvuková technika a osvětlení bude trvale nainstalováno a zákazník za něj zaplatí pouze, pokud je bude využívat.

Fórum Karlín se stane neutrální z hlediska uhlíkové stopy díky ukončení používání jednorázových plastových výrobků, jako jsou plastové kelímky. Ty budou nahrazeny opakovaně použitelnými produkty. 

Platby za jídlo, pití a další produkty, vč. šatny, bude možné provádět pouze bezhotovostními transakcemi za použití kreditení a debetní karty, Apple Pay, Google Pay nebo jakékoliv jiné dostupné elektronické platební platformy. Hotovost již nebude ve Foru Karlín vítána.

 

Comments

comments

Vyhledat