Nová kolekce Columbia Star Wars: Klonové války

Republic Heavyweight mikina (140 Euro) a Kšiltovka Republic (40 Euro)
Republic Heavyweight mikina (140 Euro) a Kšiltovka Republic (40 Euro)

Columbia Sportswear představuje svoji speciální limitovanou kolekci Star Wars: The Clone Wars™, která je inspirovaná ikonickým animovaným seriálem a poradí si s nejchladnější planetou galaxie Columbia Sportswear uvádí ve spolupráci s Lucasfilm svoji speciální limitovanou unisexovou kolekci inspirovanou animovaným seriálem Star Wars: Klonové války. Nová kolekce v sobě prolíná “fandom” s funkčností a vyznačuje se složitými detaily, které fanoušci nepochybně ocení.

Limitovanou kolekci Star Wars přináší značka Columbia již po deváté. Jednotlivé modely letošní kolekce Columbia Star Wars: Klonové války jsou inspirovány legendárními oblíbenými postavami Obi-Wan Kenobiho, Anakina Skywalkera a Ahsoky Tany a každý z nich v sobě zároveň nese DNA značky Columbia – oblečení vytvořené pro outdoor.

Emmy Awards oceněné Star Wars: Kolonové války jsou pokračováním největší vesmírné sci-fi z dílny George Lucase a jeho Lucasfilm Animation. Ambiciózní pojetí Star Wars: Klonové války se špičkovou počítačovou animací hodnou celovečerních filmů, klasickými postavami, ohromující akčností a nadčasovým bojem dobra se zlem rozvíjí příběh “Star Wars” o nová dobrodružství ve velmi vzdálené galaxii. Galaktická republika chráněná rytíři Jedi a heroickými oddíly klonů bojuje s nekonečnou armádou droidů Separatistické aliance. Uprostřed této ohromné akce jsou Jedi hrdinové jako Ahsoka Tano, její mistr Anakin Skywalker, Obi-Wan Kenobi a stateční vojáci klonové armády. Je to poslední velký konflikt před zrodem Impéria.

Parka Republika (500 Euro)

 

Nová kolekce Columbia Star Wars: Klonové války obsahuje 3 styly:

Parka Republika (500 Euro) je inspirována postavami Obi-Wan Kenobiho a Anakina Skywalkera a jejich dobrodružstvím na ledové planetě Orto Plutonia. Nepromokavá prodyšná bunda, která je k dispozici v modré a šedivé barvě, udrží své majitele v suchu a díky tepelné izolaci a podšívce Omni-Heat Infinity je ochrání před zimou. Fanoušci Star Wars ocení řadu detailů, mezi které patří znaky Jedi a Republiky i “krevní štítek” uvnitř bundy kódovaný v aurebeštině, univerzálním jazyku galaxie Star Wars. Bunda má řadu funkčních kapes, pohodlné nastavitelné lemy a kapuci s odepínací umělou kožešinou.

Republic Heavyweight mikina (140 Euro) vychází z naděje a fanoušci v ní mohou přinést galaxii prosperitu a mír. Je vyrobena z kvalitní a silné bavlněné směsi a nastavitelná kapuce a lemy zajistí svým fanouškům pohodu na cestě do Outer Rim. Výrazný Jedi znak na hrudi a unikátní v aurebeštině kódovaný vzkaz na zádech vás zařadí na světlou stranu.

Kšiltovka Republic (40 Euro) oslavuje hrdinství Republiky. Kombinuje prodyšnou síťovinu s potištěným čelním panelem a výrazně vyšitým znakem Jedi.

Kolekce bude k dispozici od 2. prosince 2022 v omezeném množství v USA a na vybraných trzích Evropy, Asie a Ameriky a lze zakoupit i na columbia.com/StarWars.

Comments

comments

Vyhledat