Nová řada Converse Counter Climate sychravého zimního počasí

Natalie Kubenk @natytheninja
Natalie Kubenk @natytheninja

Letošní zimní sezónu přivítal Converse s kolekcí speciálně zateplených bot, které bojují s nepřízní počasí pomocí kvalitních materiálů, extrémního pohodlí, ale také cool městské elegance. Navíc s novou Counter Climate řadou představuje Converse nové modely a tvary. Seznamte se s CHUCK 70 AT-CX CC, CHUCK 70, CHUCK TAYLOR ALL STAR ALL TERRAIN, LUGGED 2.0 CC X HI a LUGGED 2.0 CC HI. 

Řada Counter Climate ukazuje, že Converse nepatří jen do sekce letních doplňků a nabízí nepřehlédnutelné, a přitom praktické boty po celý rok. V rušném městském prostředí, při přebíhání mezi školou, prací a zábavou, ale také jako partner do noční zábavy, kdy chcete vydržet celou noc tancovat, a přitom vypadat skvěle.

Nové modely jsme nafotili s Natálií Kubenk na Converse All Stars členech, Nill Garcon a Žeňou Grygorjevem, spolu s influencerkou Lindou Kušmirkovou. Kulisou jsou typické pražské lokace, kde se to i během zimních měsíců hemží spěchajícími studenty a umělci. Designéra a skejtáka Žeňu Grygorjeva jsme vyfotili před Národní technickou knihovnou, zatímco DJku Nill Garcon v klubu Neone v Pražské tržnici. Linda pak vdechla Conter Climate kolekci kouzlo noční Prahy před Novou scénou Národního divadla. Všichni jsou oblečení do nové Converse kolekce, která je k dostání v Converse obchodě ve Westfield Chodov.

CHUCK 70 AT-CX CC

V letošní Counter Climate řadě se představí naprosto nový Converse tvar, který zcela mění hru při objevování světa v chladném a deštivém počasí. Nenechte se omezovat při zimních procházkách a užívejte si pohyb v nových CHUCK 70 AT-CX CC, které jsou voděodolné s extra ochranou platformou z odlehčeného materiálu. Část podrážky je vyrobená ze zbytků gumového odpadu, takže díky recyklovanému materiálu šetří planetu. Jsou inspirované horskou turistikou, současně si ale zachovávají kouzlo Chuck 70, takže si je můžete ve městě vzít kamkoliv, aniž byste rezignovali na svůj styl. V nové řadě se představí v celočerném a vínovém provedení.


CHUCK 70

Milované Chuck 70 získaly zimní verzi, která jejich fanouškům umožní si je užívat celoročně bez obětování pohodlí a tepla. Užijte si nohy v suchu ve dvou zateplených modelech v pískové a vínové barvě. Uchovávají si kouzlo ikonického modelu, ale nabízí navrch měkký vnitřní kožíšek se speciálně zesíleným lemováním, vyšívanou Converse placku, OrthoLite tlumící vrstvu ve vnitřní stélce a povrch boty se zesílenou Polyester vrstvou.


CHUCK TAYLOR ALL STAR ALL TERRAIN

Chuck Taylor DNA se vepsalo do zimní boty, která vás podrží během všech sychravých dnů a díky funkčním technologiím nezklame. Můžete v ní v klidu vyrazit jako do přírody, tak i do města a uchovat si nekompromisní stylovost Converse. Kombinuje ochranné a hřejivé materiály v tlumených barvách s výraznými žlutými detaily. Kožená vrchní vrstva je voděodolná a poskytuje extra vrstvu ochrany. Pro ty, co chtějí neustále objevovat a neposedí ani v zimě.

LUGGED 2.0 CC X HI, LUGGED 2.0 CC HI

Trojice novinek s typickou podrážkou pro modely LUGGED 2.00 CC HI tvoří terénní Chuck Taylor, které potěší milovníky Converse a cool bot po celém světě. Nejvyšší model má extra robustní podrážku a gumové lemování, které nejen chrání, ale vytváří dojem pracovní boty, která definuje nový městský styl. Bojovník do špatného počasí, který je připravený vypořádat se vším, co na vás zima chystá. Flísový vnitřek vás udržuje v teple a pohodlí a speciální poutka vám umožní snadné nazouvání.  Kotníkové modely LUGGED 2.00 CC X HI v růžové a zelené kůži mají také flísový vnitřek a šněrování končí na dva háčky, což evokuje terénní botu. Všechny modely mají sladěné Converse placky, které neruší dojem z celkového designu, uchovávají ale typické znaky Chuck Taylor. Ideální bota pro to si užít zimu naplno.

Sledujte novinky Converse také na FACEBOOKU a INSTAGRAMU.

 

Comments

comments

Vyhledat