Nová televize od Samsungu se umí proměnit v obraz

Samsung The Frame
Samsung The Frame

Proslulá díla světových malířů jako je Pablo Picasso, Henri Mattise, Marc Chagall či Joan Miró z 25 prestižních galerií mohou rozzářit váš domov díky novému televizoru Samsung The Frame, který v dubnu přichází na český trh. Po vypnutí se umí proměnit v obraz, jenž se na první pohled ničím neliší od skutečného uměleckého díla: má vyměnitelné obrazové rámečky i volitelnou paspartu, dokonce mění jas podle toho, jaká je denní doba. Neviditelný kabel zabudovaný do zdi a externí jednotka One Connect Box s technickým vybavením umožní televizor doslova „přilepit“ na zeď stejně jako klasické obrazy. Doporučená maloobchodní cena televizoru začíná na 31 990 Kč.

 „The Frame je unikátní lifestylový televizor, který nabízí moderní způsob, jak zobrazit vlastní uměleckou sbírku – od velkých uměleckých děl až po vaše oblíbené rodinné fotografie. Je to zkrátka úžasná televize, kterou můžete přetvořit ve světové dílo,“ říká Michal Forejt, ředitel divize spotřební elektroniky ve společnosti Samsung Electronics Czech and Slovak. V režimu Art nabízí nový televizor The Frame možnost zakoupení vybraných uměleckých děl z Art Store. Na zkoušku je můžete získat až na čtyři měsíce zdarma. Vybírat si můžete z 1 200 obrazů a fotografií od 25 prestižních světových galerií, a to od klasiků až po moderní umění.

„Můžete si dokonce vytvořit vlastní soukromou galerii pomocí oblíbených uměleckých děl ve vašem obývacím pokoji. Stačí, když si vyberete a označíte kousky, které se vám líbí, jako oblíbené a máte je všechny k dispozici na jednom místě,“ popisuje Michal Forejt. Uměleckému dílu můžete uzpůsobit i rámeček televizoru. The Frame lze doplnit čtyřmi různými barvami rámečků, které jsou jednoduše nastavitelné pomocí magnetů. Televizor lze připevnit bezmezerovým držákem na zeď, případně použít našroubovatelné nožky nebo umělecký stojan, který vytváří dojem trojnožky pro obraz.

Samsung The Frame využijete i pro zobrazování vlastních fotografií, které můžete upravit šesti uměleckými filtry a nasadit k nim čtyři verze paspart. Unikátní televizor kombinovaný s obrazem je k dispozici v šesti různých velikostech, od běžných úhlopříček 43“ (31 990 Kč) a 50“ (34 990 Kč) k větším 55“ (39 990 Kč) a 65“ (54 990 Kč) a nově také 75“ (89 990 Kč). V červnu na český trh přijde také nejmenší model televizoru The Frame s úhlopříčkou 32“ za doporučenou maloobchdní cenu 14 990 Kč.

 

Více informací o televizoru Samsung The Frame včetně cen naleznete na tomto webu.

 

Comments

comments

Vyhledat