Nové akce v Kině Pilotů

                                Události v Kině Pilotů 14. 10. – 20. 10.

Novinkami týdne v Kině Pilotů jsou filmy Dobrá smrt, Staříci, Zloba: Královna všeho zlého a Hurá na pohádky.

Staříci: Diskuze s tvůrci 

Čas: 15. 10. 20:45

(plus promítání krátkého filmu Cukr a sůl)

Exkluzivní předpremiéra snímku Staříci a následná diskuze s producentem a režiséry Martinem Duškem a Ondřejem Provazníkem v rámci série debutů Cyklus Citrus. Svérázná road-movie o plánu na pomstu. Součástí večera je i výborný krátký film Cukr a sůl Adama Martince.

Dobrá smrt 

Slovenský dokumentární film o eutanazii. Janette umírá na svalovou dystrofii a rozhodne se pro dobrovolný konec. V Británii ale eutanazie není povolná.  Režisér Tomáš Krupa vypráví o záležitostech, které rádi vytěsňujeme.     Čas: 19. 10. 12:45     www.kinopilotu.cz/2248414 

Zloba: Královna všeho zlého 

Moderní variace na pohádku O Šípkové Růžence. V 1. díle jsme sledovali zrození zlé královny Zloby a nyní se v příběhu posouváme dále. Rodinný pohádkový film z produkce Disney.

Čas: 19. 10. a 20.10.

www.kinopilotu.cz/2248438 

Hurá na pohádky

Pásmo krátkých animovaných filmů (české a slovenské) pro nejmenší diváky, jejich bystré sourozence a zvědavé rodiče. 

Čas: 17. – 21. 10.
www.kinopilotu.cz/2248381 

Kino Pilotů dále vysílá snímky Joker, Stehlík, Deštivý den v New Yorku, Všichni to vědí, Bluesman. Ze starších snímků  lze doporučit zejména rumunský film Je mi jedno, že se zapíšeme do dějin jako barbaři.

Víkend s Prague Surf Film festivalem v Kině Pilotů   18. 10. – 19. 10.  

15 českých i zahraničních snímků, například hvězdně obsazený film Momentum Generation. Nová sekce Surf Art filmů. Dále proběhnou přednášky Pražského surfového klubu, seminář o pokročilém surfingu a chybět nebude ani koktejl bar a tradiční hlasování o nejlepší film.
Info: www.prgsff.cz

Comments

comments

Vyhledat