Nové sneakers od Pumy

foto Puma
foto Puma

PUMA přináší výběr nových stylových sneakers: Nové svěží PUMA RIDER Play on, minimalistické PUMA LOVE PATENT WN´S, nepřehlédnutelné PUMA RS-X3 Move a oblíbené CALI se stylovým detailem. Udělejte si radost i z tepla domova a vyberte si z nejnovějšího seznamu top sneakers PUMA.

PUMA RIDER Play On (horní foto)

Nejčerstvější top novinkou PUMA jsou nové verze ikonických tenisek RIDER v několika svěžích a barevných variantách. Retro styl je stále v kurzu, vsaďte na jistotu s novou fúzí retro a futuristických prvků v teniskách RIDER Play on. Dostupné budou od poloviny dubna u prodejců Footshop, Aranburu, Shoos, UrbanStore a Top4Lifestyle a na jejich e-shopech*. 

PUMA LOVE PATENT WN´S 

Něžné a stylové jsou tenisky Love inspirované módou z tenisových kurtů. Minimalistický styl ve svěží bílé se hodí k sukním i vysokým džínům. Sáhněte po nadčasové klasice PUMA LOVE PATENT WN´S, které jsou dostupné od začátku dubna na UrbanStore*. 

PUMA CALI Snake

Nejoblíbenější CALI inspirované klasikou PUMA California z 80. let přicházejí ve svěží bílé v kombinaci s hadím vzorem na boku boty. Minimalistické, ale stále stylové, to jsou nové CALI s textilním detailem
a klasickým logem PUMA. Tato top novinka bude k dispozici v průběhu dubna u A3Sport, UrbanStore, Queens a Shoes Industries a na jejich
e-shopech*. 

Comments

comments

Vyhledat