Nové unisexové boty od Reeboku

foto Reebok
foto Reebok

Reebok se spojil se světovými umělci a uvedl nové Reebok Classic Legacy

 

Reebok nezná hranice. Tentokrát se spojil s vybranými světovými umělci, kteří pomohli značce v rámci uvedení novinky Reebok Classic Leather Legacy  kreativně ztvárnit nejen nový model, ale také svou vlastní cestu. Výzvy, jejíž motto znělo: “Dědictví nejsou jen věci, které po vás zůstanou. Je to celá vaše tvorba. Je to způsob, kterým hoříte. Jsou to zdi, které boříte. Je to umění, které tvoříte ”, se zúčastnilo celkem sedmnáct umělců z celého světa. 

 

Classic Leather Legacy jsou inspirované běžeckými botami z přelomu 70. a 80. let. Nesou v sobě estetiku běžeckého modelu Aztec představeného v roce 1979 i atletické prvky modelu Classic Leather z roku 1983. Díky kreativitě produktového týmu Reebok tak v sobě kombinují původní hodnoty této sportovní značky s moderním designem, současnými hodnotami a uměleckou tvorbou.

Do kampaně se zapojili například pařížský fotograf Achille Laplante, oceňovaná londýnská motion designérka Chloe Karayiannis, britská ilustrátorka Jade Pearl nebo malíř Davo Howarth. Jaký zanechávají odkaz, se můžete podívat nejen na jejich instagramových profilem, ale zejména prostřednictvím hashtagu #WriteYourLegacy.

 

Také v Česku se k této výzvě připojilo několik známých kreativců, mezi nimi například tanečník a choreograf jakub Dvořák, hudebník Porty či mladá nadějná florbalistka Kristýna Straková. 

 

Nové unisexové Classic Leather v sobě kombinují moderní design, klasický vzhled, ale také funkční prvky a detaily:

  • Podešev a mezipodešev: Osvědčená a spolehlivá guma na podrážce tvoří zajímavý kontrast s objemnou pohodlnou pěnou v mezipodešvi. Botám dodává moderní vzhled prostřednictvím ostré linie barev i textur. 
  • Svršek: Kombinace kůže, nylonu a semiše spolu s barvami inspirovanými 70. léty odkazuje na závodní a atletickou minulost značky Reebok.
  • Detaily: Patří mezi ně vyražený nápis Reebok spolu s britským Union Jackem, stejně tak i tkané logo Reebok na jazyku.  

Více informací o Reebok Classic Leather Legacy, kreativní kampani i zapojených umělcích najdete zde

 

Modely Reebok Classic Legacy jsou k dostání na eshopu Reebok.cz nebo ve Footshopu za 2349 Kč.

 

Comments

comments

Vyhledat