Novesta přichází s novou kolekcí i podzimními novinkami

Kampaň k poslední kolekci NOVESTA vznikla v renovované likérce v Trenčianských Teplicích.
Kampaň k poslední kolekci NOVESTA vznikla v renovované likérce v Trenčianských Teplicích.

Československá značka Novesta ještě jako jedna z posledních vyrábí celou svou produkci v Evropě, konkrétně v České republice a na Slovensku. Nejinak je tomu i v případě aktuální kolekce na nadcházející sezónu podzim / zima 2022, která přináší klasické a osvědčené modely i několik novinek. Všechny boty značky jsou
dostupné na webu novesta.cz.

Největší novinkou jsou modely Star Master a Star Dribble v podzimním barevném provedení, s barevnou nebo dvoubarevnou gumovou podrážkou a kulatými tkaničkami. Kromě klasické látkové varianty se v podzimní kolekci objevují i manšestrové verze obou modelů.

Novesta také zapracovala na svých liniích Marathon a Trail a přináší je v nejrůznějších barevných kombinacích i materiálových variantách. Umožní tak přirozeně dotvořit unisex kapsulový šatník. Podrážka Trail je pak jedním z nejklasičtějších identifikačních znaků Novesty a produktem továrny v Partyzánském. Tato podrážka už prokázala svou nepostradatelnost nejednomu běžci a turistovi v nepředvídatelných terénech.

V kolekci nechybí ani nové odlehčené modely Running, jejichž svrchní vrstva je vyrobena z prodyšné síťoviny. Podšívka je pak z recyklované syntetické kůže, která dobře absorbuje pot, takže boty můžete nosit i v létě . V kolekci najdete i dětské modely v kotníkových podzimních variantách se zapínáním na suchý zip vhodných do města i na hřiště.

 

Comments

comments

Vyhledat