Novinka na gastro scéně: #vecerezkrymsky

Podniky v Krymské vymyslely novinku. Tohle jsme se dozvěděli:

Krymská žije i v této náročné době. Sice není momentálně možné, abychom se společně scházeli ve své oblíbené restauraci, kavárně nebo baru, ale když nemůžete vy k nám, přijdeme my za vámi. Užijte si večer, tak jak jste zvyklí ve svém oblíbeném podniku, se svými přáteli, sousedy, partnerem nebo rodinou. Zveme vás k vám domů na společnou zážitkovou tříchodovou večeři v pátek 13. listopadu, od renomovaných podniků z Krymské ulice.

Restaurace Jam & Co., Café Bar Pilotů a cukrářka Ivka Fitbake spojují síly a chystají speciální párované podzimní menu, složené z polévky, hlavního chodu s cocktailem a dvěma dezerty.

„Shareujte polévku i hlavní chod, obě porce vám doručíme “v jednom hrnci”a je jen na vás kolikrát si přidáte. Ochutnejte společně oba dva dezerty a vše zapijte skvěle vychlazeným drinkem.

Menu budete mít u sebe doma do 20:00, kdy zahájíme živé vysílání přes instagramový profil cukrářky Ivky (@ivka_fitbake), kdy vám celý koncept představíme, popřejeme dobrou chuť a všichni společně povečeříme.

Cena: 1299 Kč/ 2 osoby

#vecerezkrymsky můžete objednávat do středy 11. 11. 20:00 přes Wolt.com, Damejidlo.cz nebo s osobním odběrem přímo v restauraci Jam & Co. na telefonním čísle 777 133 616. Porcí je pouze omezený počet.

Večeře bude doručována před 20 hodinou, tak abychom mohli všichni společně povečeřet.

Comments

comments

Vyhledat