Novinky v OWAY

foto Oway
foto Oway

Naše oblíbená forma OWAY zaměřující se na přírodní kosmetiku (nejen na vlasy!) má spoustu novinek. Pojďme se na ně podívat!

 

 

HERBS AND CLAY PEELING CLEANSER

Bylinný a jílový peelingový čistič

 

Stres, agresivní léčba a intenzivní každodenní život testuje rovnováhu našeho těla, a to zahrnuje také pokožku hlavy a vlasy. Řešením je HERBS AND CLAY PEELING CLEANSER/BYLINNÝ A JÍLOVÝ PEELINGOVÝ ČISTIČ, OW regenerační zážitek, který vás osvobozuje od stresu a toxinů, obnovuje vitalitu a energii vašim vlasům a pokožce hlavy předcházením nerovnováhy a problémům.

Exkluzivní pohodový zážitek přímo v našem salonu. 100% přírodní peeling, který kombinuje léčivou účinnost biodynamických listů saturejky a kmenu přesličky s čisticími a detoxikačními přednosti amazonského růžového jílu a mýdlových ořechu, aromaterapeutická síla směsi přírodních, biodynamických esenciálních olejů.

V harmonii, jako příroda, stejně jako biodynamická půda musí být pravidelně stimulována a harmonizována, vlasy a pokožka hlavy také musí podstoupit periodickou detoxikační a regenerační léčbu, aby zůstala vibrující a plná energie. V salonu, bylinný a jílový peeling musí být střídán s OW vlasová koupel, aby zvýšil vitalitu a dovolil pokožce hlavy a vlasům vliv výhod další léčby co nejlépe.

V souladu s kosmem, pro zvýšení efektivnosti. Příroda není jen to, co je nalezeno v zemi, ale také to, co je kolem nás. Vlivy měsíce při setí a sklizni určuje příliv a odliv, hraje roli při zrodu a podporuje vlasový růst a krásu. Biodynamické zemědělství je také silně odkázáno na rytmy lunárního kalendáře.

Dokončení léčby bylinným a jílovým peelingem se spojením lunárních fází zvyšuje sílu a efektivitu. Během přibývajícího měsíce, život je plný aktivity. Kořeny absorbují živiny a rostliny rostou energicky. Nastal čas dobíjet vlasy hydratací, antioxidanty a prohloubení látek. Během fáze, kdy měsíc ubývá, vitální rytmy se zpomalují. Půda odpočívá a připravuje se na další měsíc. Je to perfektní čas pro uklidnění, čištění a zklidnění, cíleně nechat pokožku hlavy odpočívat.

 

   

 

A co ještě Oway nabízí? Třeba super barvy:

 

Hnectar: první barevná infúze s integrovanou pumpující vlasovou léčbou

 

OW se zavázala k rozvoji „čisté chemie“ a, za tímto účelem, zelená inovace je klíčem budoucnosti. Ve světě profesionálního barvení a pro nejexkluzivnější salony, rozvíjíme léčbu pro barvení vlasů, která následuje koncept hybridizace. Barvení plus napumpování, fluidový nektar, barevná infuze vyrobena z vysoce kvalitních rostlinných cukrů a ovocný základ Alfa-lipoické kyseliny.

Trvalá poptávka po barvení od profesionálů je mít produkt, který zlepšuje vlasovou strukturu, přičemž zároveň přináší přirozené světlo a sofistikované účinky. Z tohoto důvodu, po letech odhodlání cílet studie a výzkum, vyrobili jsme Hnectar + Color infusion + Hair replumping. Prospěšné rostlinné alchymie kombinované s čistotou produktů bez: amoniaku, parafenylendiamin, resorcinol, alkohol, aroma a minerální olej.

Je to první barevný nektar aktivovaný tekutým máslem, obsahující směs biodynamických, organických a fair trade a fytoderivátních látek, ve výživné, příjemně jemné a sametové textuře.

Založeno na biodynamické bezince, organickém slezu, papamiel a Fair trade Yerba Mate, Hnectar vlivy cukrů v nektarech udržují hydrataci, bojují s procesy vlasového zhoršení. Vlastnosti cukrů kombinováno se specifickými vlastnostmi Alfa-lipoickými kyselinami (ovocné kyseliny) a proteiny, které rozjasňují, ochraňují a revitalizují vlasové vlákno.

Hnectar ztělesňuje svět barvy vlasů, které přineseme do budoucnosti: přírodní produkt, který respektuje pokožku hlavy a vlasy. Absolutně univerzální pro muže a ženy všech věkových kategorií a pro nejcitlivější pokožku hlavy; s 34 jasy, mnohostranné a rafinované odstíny, Hnectar nabízí unikátní chromatické výsledky s rafinovanými odstíny, positivně elegantními efekty. Je navržen pro ty, kteří chtějí víc než jen barvu, ale 2 v 1 ošetření, které zlepšuje, rozpumpuje a ochraňuje vlasové vlákno během barvení. Pouze v Organických salonech.

 

foto Oway

Hcolor: Organická barva na vlasy

 

Příjemce dvou cen v roce 2016, první „Best Professional Hair Color“ / „Nejlepší Profesionální barva na vlasy“/, udělena na Kristen Arnett´s Green Beauty Team Awards, a druhá udělena čtenáři Beauty Launchpad (dva roky po sobě), Hcolor je systém nejvýživnějšího barvení vlasů organickou cestou řady, která obsahuje organické, biodynamické a fair trade oleje a látky.

Bez amoniaků, trvalé vlasové ošetření na barvu, která respektuje přírodní strukturu vlasů, zlepšuje kvalitu vlasů, po každém a při každém barvení. Skutečně pozitivní vysoce výkonné barvení díky jeho přesným organickým a biodynamickým látkám, jako je biodynamický výtažek Ibišku, Burkina Faso fair trade datlový olej, organická Perilla olej a bavlníkový proteiny.

Ilipe máslo, esenciální ingredience barevného vyvíječe, dělá systém barvení Hcolor kromě výživy a hydratace, ochraňuje pokožku a vlasy před vysušením, a zanechává pružnou a flexibilní pro vlasové prameny.

 

Dále nás baví:

Organic Way Treatments

 

OW Rebalancing je program, který přinese pokožku hlavy a vlasy zpět k normálu, něžné odstranění kožního mazu a zanechá pokožku hlavy a vlasy zcela vyčištěné. K tomu využívá synergii detoxikace a adstringentní amazonský bílý jíl, mikronizovaná šalvěj, která stimuluje a normalizuje funkce pokožky, a bugbane, rostlinný extrakt, který potlačí enzymy zodpovědné za nadprodukci mazu.

OW Purifying řada kombinuje sílu čištění biodynamickým tymiánem s lehkou mechanickou exfoliací, vyrobeno mikrogranulemi rýžového vosku a dokončuje léčbu 2 odlišnými cestami: v případě mastných lupů smíchá s astringentem a antibakteriální působení Puricomplexu s regulaci mazu Fykosakarid ACG. V případě suchých lupů je výhoda zklidňujících vlastností organické vrby a protimazovému a hydratační akci biotechnologickou Almeth sloučeninou.

OW Soothing řada používá extrémně něžné mycí substance: čistící fáze je založena na neetoxylovaný povrchové aktivní látky, které něžně čistí bez ataku na pokožku hlavy. Připojením k tomuto jsou prosvěženy a lehké balzamické extrakty, který dává okamžitý relief a silné anti-inflamátory, zklidňující a antiiritační zantoxylum, který zvyšuje přírodní ochranu pleti.

Mikrostimulace a adjuvant OW Hair-loss růstový systém pro namáhané padající vlasy pracuje na několika frontách: zvyšuje vlasovou strukturu a redensifikaci, zlepšuje ukotvení mezi cibulkou a folikulem, prodloužení životnosti vlasů (anagen). Díky biodynamickému mátovému esenciálnímu oleji a mentolovému extraktu (který ,,, a reaktivuje mikrocirkulaci), fair trade týk a mahogany (vyživuje a dává pružnost), zelená káva (bohatá v substancích se silnou biochemickou akcí jako polyfenoly, taniny a kofein), léčba ztráty vlasů pracuje efektivně na fyziologickém růstu vlasů.

 

OW REBUILDING

Náprava zničených, slabých, křehkých vlasů.

 

Konstantní mechanická, chemická a vlivy životního prostředí způsobují zničení struktury vlasového vlákna, křehké konečky a poréznost. Poškozené vlasy také redukují trvání barvených, syrové struktury a nedostatek pružnosti. OW Rebuilding je dlouhotrvající regenerační léčba, která dává texturu a sustance poškozeným vlasům. Kompletní, přizpůsobený program, bez živočišných derivátů, s podstatnými účinky. Dodává základní součástí, které tvoří vlasové vlákno: biomimetiké živočišné proteiny, které opravují strukturální zničení znovustavbou molekulární strukturou keratinu; živočišné tuky, které tvoří ochranný film okolo kutikuly, stopové prvky a minerální soli, které dávají vlasům hmatatelnou sílu a odolnost. Exkluzivní, vysoký výkon OW salonnch služeb, které vyzdvihují jasem a zdravými délkami vlasů a dovolují připravit všechny následující technické léčby jak jen to je možné.    

 

 

OWAY

 

OW Beauty

Čistá, zdravá, přírodní, certifikovaná krása

 

OW Beauty řada nabízí koncept krásy a transparentnosti.  S důrazem na ženskost a výrazem přirozenosti, díky složkám rostlinného původu, pro čistou, zdravou, přírodní krásu.

 

 

www.oway.it

www.organic-way.cz

Instagram: @oway_czech_republic

#owayfamily #owayczech #owayczechrepublic

 

Comments

comments

Vyhledat