Objevte kouzlo férového šatníku i tajemství úspěchu na sociálních sítích

foto: Institut Módní Tvorby
foto: Institut Módní Tvorby

Zajímá vás udržitelná móda a styling, nebo tajemství úspěchu na sociálních sítích? Chcete se v tomhle směru rozvíjet? Jsou tu kurzy:

KOUZLO FÉROVÉHO ŠATNÍKU s Karolínou Deerkerol Jedličkovou

Seminář zevrubně mapuje stylový a zároveň udržitelný šatník. Unikátní koncept pomáhá najít průsečík mezi rychlou a pomalou módou. Ukáže, proč je důležité znát vlastnosti jednotlivých textilních materiálů, pozadí výroby a produkce i jak se o oděvy a doplňky starat a prodlužovat jejich životnost.

Podíváte se – virtuálně – i za hranice České republiky a dozvíte se mnohé o módě a zvyklostech v zahraničí. Dostanete tipy na obchody, vintage shopy a second handy v Praze, Berlíně i Paříži. Na programu je také debata o konceptu „fast versus slow fashion“, i o tom, jak se ekologicky a šetrně starat o oblečení, které už vlastníte.

Nejbližší kurz se koná 15. 4. 2019 od 16:00
PŘIHLASTE SE ZDE
Kapacita semináře je omezena pro zachování individuálního přístupu.

JAK SE PREZENTOVAT NA SOCIÁLNÍCH SÍTÍCH s Mattem Pardusem

Speciální workshop zaměřený na správné využití sociálních sítí. Nevíte kde začít? Jaká sociální síť by pro vaši značku byla ta prává? Nepřináší vám Facebook, Instagram, Twitter či Youtube výsledky, které očekáváte? Pak právě pro vás je tento workshop! Workshop bude zaměřen na využití sociálních sítí ve spojení s módou. Rady si však můžete přenést i do jiného businessu.

Lektor rád poradí v rámci individuálních projektů a navrhne řešení, jak vylepšit prezentaci a komunikaci na sociálních sítích. Po absolvování semináře si odnesete především praktické informace, které můžete rovnou uplatnit a pozorovat jejich výsledky.

Nejbližší kurz se koná 19. 4 2019 od 16:30
PŘIHLASTE SE ZDE
Kapacita semináře je omezena pro zachování individuálního přístupu.

Comments

comments

Vyhledat