Objevte lifestylovou kolekci Vans x National Geographic

Vans x National Geographic
Vans x National Geographic

Časopis National Geographic letos slaví 130 let svojí existence a Vans skrze vzájemnou spolupráci vzdává hold jeho neutichající touze po objevování nejrůznějších koutů naší planety. Jarní kolekce Vans x National Geographic se nese v duchu dobrodružného cestování a poznávání rozličných kultur, které je blízke nejen čtenářům National Geographic, ale stejně tak i zákazníkům Vans. Tato kolekce klasických modelů tenisek ve spojení s nabídkou pánského a dámského oblečení je promyšlená do nejmenšího detailu a poskytne vám inspiraci k cestování, objevování a zvěčňování vašich zážitků.

Posláním společnosti National Geographic je již 130 let neustálé objevovánía prozkoumávání světa. Staví přitom na třech pilířích – posouvat hranice poznání, pečovat oživotní prostředí a chránit divokou faunu a flóru. Představuje tak bezpochyby významného hráče na čím dál důležitějším poli vědy, udržování a ochrany životního prostředí. Se svou dlouholetou tradicí objevování a vyprávění příběhů stál časopis u mnoha celosvětově významných událostí, mezi něž patřila třeba první reportáž o Tibetu z roku 1905, první americká expedice na Mount Everest, legendární dokument Jane Goodall o šimpanzích či Ballardovo objevení vraku Titanicu.

Kolekce Vans x National Geographic přináší šest modelů tenisek – Classic Slip-On, Era, Authentic, Sk8-Hi, Sk8-Hi Zip a UltraRange Seeker – v originálním provedení s potisky loga a obálek National Geographic. Středobodem kolekce jsou exkluzivní modely UA Era a UA Skate-Hi 138 Reissue, první s potiskem legendárních obálek časopisu a druhý se svrškem z pevného nylonu, zdobeného žlutým obdélníkovým logem časopisu.

Kolekci Vans x National Geographic doplní nabídka dámského a pánského oblečení. Crop top s dlouhým rukávem z hrubého bavlněného žerzeje je ozvláštněn potiskem šachovnice na rukávech a logem National Geographic Society se zeměkoulí na přední straně. Kšiltovka v baseballovém stylu je vyrobená z recyklovaného kepru s vyšitými logy vpředu i vzadu. Mezi doplňky vyniká taška z pevného recyklovaného polyesteru s pogumovanou nášivkou zeměkoule, vyšitým logem na boku a tkaným popruhem.

Pánská část kolekce nabízí třeba triko s krátkým rukávem s potiskem v duchu spolupráce – vepředu s logem Vans a zezadu s logem zeměkoule. Surfařské šorky Nat Geo Voyage Boardshorts praktickou zadní kapsou vycházejí z modelu Vans Ever-Ride Stretch. Jsou vyrobeny ze 100% obnovitelného rostlinného vlákna Sorona a potištěny logy obou značek na dolní části nohavic. Základní nabídku doplňuje ledvinka Nat Geo Ward Crossbody Pack  slogy obou značek ve žlutém obdélníku nahoře a vpředu, spolu se žlutým logem zeměkoule na straně.

 

BLÍŽE O NATIONAL GEOGRAPHIC

Časopis National Geographic vychází jako vědecký měsíčník s rozsáhlou obrazovou přílohou nepřetržitě od svého prvního vydání v roce 1888. Je distribuován společností National Geographic Society po celém světě v bezmála 40 jazycích s 6,5 miliony měsíčních výtisků (dle projekce z roku 2015, která zahrnovala i 3,5 milionu čtenářů v USA). Jakožto globální ikona environmentalistiky a antropologie věnuje časopis 27 % svých výnosů Společnosti National Geographic napodporu vědy, výzkumu, ochrany přírody a vzdělávání v oblasti zachování přírodních druhů, ekosystémů a kultur, jenž má vést k lepšímu porozumění naší planety a různorodosti jejích obyvatelů. Svou aktivitou propojuje zábavu s poznáním a vypráví zblízka lidské příběhy. Vytváří tak komunitu lidí, kteří jsou aktivními nositeli změna podporuje kreativní sebevyjádření tím, že v nás všech probouzí objevitele.

Comments

comments

Vyhledat