Objevte nepřehlédnutelnou kolekci PUMA International Games

PUMA
PUMA

Globální sportovní značka PUMA oslavuje v nové kolekci svůj historický odkaz ke sportu a jeho sílu propojovat svět. Kolekce s názvem International Games je proto inspirována barvami vlajek států z celého světa.

Kultura sportu je rozšířená i v nezapadlejších částech planety a je univerzálním a stmelujícím prvkem lidí po celém světě. Nová kolekce International Games prostřednictvím svých barev, grafik a detailů oslavuje toto sportovní dědictví a sílu sjednocovat celý svět.  Nová řada obsahuje nepřehlédnutelné kousky obuvi, oděvů a doplňků pro ženy i muže.

Klasické siluety PUMA RS, Future Rider nebo Cali Star jsou ve sbírce International obohaceny o potisky a grafiky s motivy mezinárodních vlajek.

Z oblečení budou v nabídce teplákové sety v barevné i celočerné variantě, lehké běžecké bundy, legíny a trička. Z doplňků přichází batohy v barevné verzi a menší tašky přes rameno.

Produkty z kolekce budou dostupné v průběhu února v prodejnách A3Sport, Footshop, Queens, UrbanStore, Bibloo, Aranburu a New Wave.

 

 

Comments

comments

Vyhledat