Supersonic Women budou výběrem toho nejlepšího od Prague Burlesque

Prague Burlesque: Supersonic Women
Prague Burlesque: Supersonic Women

Už 8. října oficiálně odstartovala poslední a velmi limitovaná edice představení Supersonic Women od Prague Burlesque. Půjde o jakýsi Best-Of legendární sestavy, která společně působila posledních několik let. Naposledy se tak potkáte s burleskní múzou Lady Mousellycou, ohromujícím hlasem Coca Valente a drag-queen superlativ, Hayley The Strange. Supersonic Women bude v osmi opakováních k vidění na domovské scéně Prague Burlesque, v divadle Royal v Praze a poběží do 10. prosince. 

 

 

„S Prague Burlesque společně několikrát odehrajeme úspěšné představení Supersonic Women, ve vylepšené verzi a pomyslně tak uzavřeme sezonu – již dvakrát přerušenou lockdownem. Neloučíme se však nadobro, jen v jedné etapě, která zároveň otevře dveře té další“, vysvětluje David N. Jahn, manažer souboru.

 

V Praze neexistuje žádná jiná show, kde glamour potkává dekadenci s takovou grácií. Zažijete explozi erotiky! Ponoříte se do exotického světa varieté plného tanečnic a pěvců!  Alespoň tak se o své produkci vyjadřuje Sonny Vargas, který pražskou burlesku zakládal již v roce 2007. Společně se zářící hvězdou mezinárodní burleskní scény, Miss Cool Cat, tvoří nezlomný tandem, který dokázal žánr povznést do nových výšin. Jejich budoucí produkci v roce 2022 zatím tají, ale rozhodně nezůstane bez povšimnutí.

 

Těšíme se a doufáme, že si návštěvníci tuto show nenechají ujít, a také konečně využijí zakoupené vouchery“, uzavírá.

 

Šňůra posledních představení Prague Burlesque – Supersonic Women startuje 8. října v divadle Royal na Vinohradské ulici, a v osmi opakováních poběží do 10. prosince. Pak se opona uzavře.

 

Lístky jsou dostupné online na adrese: https://goout.net/cs/the-prague-burlesque-show/sznfeor/

 

,

Comments

comments

Vyhledat