Opustil zakázanÝovoce a založil band. Štěpán Soukup vystoupí v prosinci v Praze

foto archiv kapely
foto archiv kapely

 

 

Štěpán Soukup nedávném odchodu z kapely zakázanÝovoce založil vlastní formaci, se kterou projel během podzimu celou republiku. 5. prosince se zastaví i v pražském Vagonu. Support mu bude dělat milevský Ticho de Pre Cupé Band a pražští Maniac. Show začne ve 20:00 hodin.

„Vlastní kapele věnuju poslední rok veškerý čas. Hrajeme průřez mojí celoživotní tvorbou, ale pracujeme samozřejmě i na nové. Konečně mám pocit, že dělám něco stoprocentně svého,“ říká Štěpán. Mezitím shání skrz crowdfundingový portál Startovac.cz finance na natáčení klipu k novému, dosud nevydanému singlu.

 

Seskupení Maniac doprovází Štěpána Soukupa na celém turné, na každé zastávce ale dávají prostor i speciálním hostům. V Praze to budou Ticho de Pre Cupé BAND. Kapela, která funguje již téměř dvě dekády, se poslední dva roky věnovala stavbě zkušebny – studia. V prosinci tedy odhodí montérky a za pomoci vydatné vrstvy Solviny dorazí vyčištěná a voňavá do Vagonu. Dá se nicméně předpokládat, že z Vagonu budou chlapci odcházet nad ránem poněkud zamazáni. Na koncertě bude také k dostání jejich aktuální singl Do konce/Uteču ti s jinou. „Se Štěpánem hrajeme rádi. Kluci jsou ještě ošklivější než my, což má pozitivní dopad na naše pokoncertní veselí s obecenstvem,“ vysvětluje zpěvák Kupík souznění mezi oběma kapelami. 

 

 

Štěpán Soukup Band, Ticho de pre Cupé BAND & Maniac | 5. 12. 20:00 @ Vagon Praha

Národní 25, Praha 1

Vstup 150 Kč

 

FB událost | https://www.facebook.com/events/333252537387833/

Web | https://www.stepansoukup.cz/

 

 

Comments

comments

Vyhledat