OWAY – barevná pěstící maska na vlasy pro domácí použití

OWAY
OWAY

OWAY Hmelt barvenou pigmentovanou masku si díky lehkému použití můžete aplikovat sami v pohodlí domova.

Hmelt je založen na rostlinných fair trade pigmentech, které ze zákazníků učiní skutečné hvězdy ulice. Zajistí jedinečný a vysněný odstín – výběr je možný ze 6ti zákaldních barev. Umožňuje sebevyjádření prostřednictvím jedinečné barvy.

 

 

Hmelt přímý pigment, barva ve skle s pipetkou / 50 ml

__________________________________

Hmelt je 100% funkční přímý pigment, který lze míchat s proteinovým mlékem Hmilk No Stress, se šamponem, maskou, nebo lze aplikovat přímo na samotné prameny.

Délka působení: 15 minut.

Biodynamický štovík remineralizuje vlasové vlákno a díky obsahu vitaminu A a C poskytuje vlasům energii a ochranu proti volným radikálum. Extrakt z organicky pěstované divizny chrání vlasy před negativním působením slunečního záření. Rostlinné pigmenty dodávají vlasům atraktivní barevné odstíny.

 

miHmelt revitalizující maska / 125 ml

_________________________________

Maska Hmelt oživuje a zintenzivňuje barvu a brilantnost barevných a přirozených vlasů. Vlasům dodává jasné odlesky a prodlužuje trvání barvy vlasůOrganická divizna dodává neuvěřitelný jas, šťovík kadeřavý remineralizuje vlasové vlákno. Chrání a hydratuje ošetřené a přirozené vlasy do hloubky.

Hmelt maska je dostupná v šesti barevných odstínech. Přírodním vlasům dodá zářivé barevné odlesky, u barvených vlasů prodlužuje stálost barvy. Při aplikaci doporučujeme použiít gumové rukavice.

Délka působení: 5 -15 min.

Kompletní informace o OWAY můžete shlédnout na webových stránkách: ZDE

Comments

comments

Vyhledat