OWAY Beauty – čistá a svěží pleťová a tělová řada

foto Oway
foto Oway

Špičková receptura s obsahem nejméně 98,8% přírodních nebo přírodně získaných ingrediencí 

OWAY Beauty je certifikovaná pleťová péče vyrobená z čerstvých a zdravých přírodních ingrediencí, které pochází z kontrolovaného zemědělství.
OWAY Beauty přináší vyživující a efektivní složení působící blahodárně na pokožku. Sametové krémy se krásně vstřebávají do pokožky. Vybrané drahocenné oleje rozjasňují a vyživují pleť do hloubky. Neobyčejné vůně přináší čisté esenciální oleje, díky kterým se kosmetická péče stane nezapomenutelným zážitkem pro vaši pleť i smysly. Její aromaterapeutické účinky vás okouzlí.

ČERSTVÁ / BEZPEČNÁ / ČISTÁ / ÚČINNÁ

ČERSTVÁ: volíme jen ty nejlepší italské ingredience a vybíráme RAW látky, které zajišťují maximální koncentraci aktivních složek.
BEZPEČNÁ: provádíme přísné testy, které spolu s mimořádným výběrem a selekcí ingrediencí významně snižují riziko citlivosti a alergií. Testováno na přítomnost niklu: OWAY Beauty provádí specifický test, který umožňuje sledování jakýchkoliv stop po tomto toxickém kovu. Dermatologicky testováno: tento test zajišťuje, že daný produkt prošel přísnými kontrolami, a že je nedráždivý a bezpečný.
ČISTÁ: každá OWAY Beauty formule obsahuje RAW látky z rostlin, pěstovaných nejčistšími metodami a technikami biodynamického a organického zemědělství.
ÚČINNÁ: vymýšlíme a vyvíjíme dle principů tzv. zelené chemie „green chemistry“. Tato kombinace vědy a přírody dělá z OWAY Beauty jedinečné produkty, které nám garantují neagresivní složení a zároveň zlepšují kvalitu naší pokožky.

Navíc každý produkt obsahuje super aktivní složku, vybranou cíleně pro její vysokou účinnost.

CERTIFIKÁT „NATRUE“

Certifikovaný produkt garantuje spotřebitelům bezpečnost a kvalitu.

OWAY Beauty řada je certifikovaná jedním z nejserioznějších a nejváženějších institutů pro akreditaci. „Natrue“ stanovuje extrémně striktní pravidla z hlediska RAW látek, složení, výrobního procesu a balení. Každý produkt certifikovaný „Natrue“ je podrobený kontrolám a inspekcím akreditačního institutu, který ověřuje, zda produkt vyhovuje podmínkám certifikace během úplně celého výrobního procesu.

BIODYNAMICKY PĚSTOVANÉ INGREDIENCE

Produkty OWAY Beauty obsahuji biodynamicky pěstované ingredience. Jedná se o nejryzejší a nejčistší metodu pěstování: bez pesticidů, herbicidů, insekticidů a umělých hnojiv používaných v konvenčním zemědělství.
Biodynamický model pěstování respektuje rostliny, životní prostředí a tři základní principy:
1) udržuje úrodnost půdy, respektuje člověka, rostliny, půdu a planetu,
2) udržuje rostliny zdravé a silné, jedině tak mohou čelit nepříznivým vlivům počasí, škůdcům a parazitům bez použití jakékoliv chemie,
3) produkuje ingredience té nejvyšší kvality, které jsou plné všech jejich nejčistších aktivních látek.
Rosliny jsou plné aktivních ingrediencí, které blahodárně působí na pokožku člověka. Sílá tkví ve sklizni rostlin, které jsou sklízeny dle fáze měsíce, kdy je rostlina nejsilnější.

FAIR TRADE INGREDIENCE
.
Oway (Ogranic Way) Rolland spolupracuje s mezinárodní fair trade sítí pro podporu rozvoje zemí třetího světa. Jsou to fair trade RAW látky získávané z projektů dlouhodobé udržitelnosti, které podporují ekonomiku místních komunit.
V produktech Oway Beauty naleznete například zelený jíl či olej Patauá, který je dovezen z Amazonie, fialová rýže je získaná od farmářů z Jihovýchodní Asie.

NEOBSAHUJE

SLS & SLES FREE / PARABENY/SILIKON / VAZELÍNU / PEG, PPG & BG / EDTA / BEZ UMĚLÉ PARFUMACE / BEZ UMĚLÝCH BARVIV / GMO / PHTHALATE /

DERMATOLOGICKY TESTOVÁNO / TESTOVÁNO NA PŘÍTOMNOST NIKLU

foto Oway. Detox body bath
Detoxikační tělová koupel krémové konzistence, která respektuje fyziologické pH pokožky. Skládá se z jemné čistící báze rostlinného původu, má cenné anti-vysušující účinky. Díky polyfenolům zklidňuje a hydratuje. Chrání pokožku před vnějšími vlivy a zanechává pokožku hedvábně jemnou. Obsahuje Organicky pěstované ořechy, Organickou Echinaceu, fialovou rýži a šišák, který rozjasňuje pokožku.

Více na http://organic-way.cz/oway-beauty-new/

 

Comments

comments

Vyhledat