Paloma Elsesser je hvězdou nové Zalando kampaně „Objevte sílu okamžiku“

Paloma a Ama Elsesser 
 / foto Jonas Unger
Paloma a Ama Elsesser / foto Jonas Unger

Paloma Elsesser je hvězdou nové Zalando kampaně „Objevte sílu okamžiku“. Kampaň oslavuje osobní módní momenty, které nám přináší radost v každodenním životě.

Supermodelka a zastánkyně pozitivního přístupu k vlastnímu tělu Paloma Elsesser se v kampani představí spolu se svou sestrou, herečkou a modelkou Amou, a dalšími mezinárodními osobnostmi, jakými jsou DJ Wolfram, model Dylan Hasselbaink a hudebník Noah Levi. Televizní spot natočil renomovaný londýnský scénárista a režisér Isaac Lock a o statické snímky se postaral německý fotograf Jonas Unger.

Zalando, přední evropská platforma pro módu a životní styl, zahájila svou nejnovější kampaň se sloganem ‚Objevte sílu okamžiku‘. Kampaň představuje jedny z nestylovějších looků dostupných tento podzim na Zalandu a zároveň oslavuje „osobní módní okamžiky“, které nám dělají radost.

Hlavní postavou televizní reklamy je supermodelka Paloma Elsesser, obhájkyně přijetí vlastního těla a osvěty v oblasti duševního zdraví, která předvádí nejnovější módu této sezóny. K Palomě se v kampani připojí i její sestra a kolegyně modelka Ama Elsesser. V reklamě se dále objevují rakouský DJ a model Wolfram, nizozemský model Dylan Hasselbaink, německý hudebník Noah Levi a španělská herečka Hajar Brown.

Televizní spot obsahuje krátké scény z každodenního života, v nichž jsou zachyceny „osobní módní okamžiky“ poukazující na to, jak může oblečení, které nosíme, vyvolat radost, motivaci a spokojenost v běžném životě. Kampaň natočil renomovaný londýnský scénárista a režisér Isaac Lock a statické snímky pořídil německý fotograf Jonas Unger. Styling kampaně připravila kostýmní návrhářka Tereza Ortiz.

Ralph Rijks, viceprezident pro regionální marketing, komentuje uvedení na trh: „Naše nejnovější kampaň nabádá k ‚objevení síly okamžiku‘ s neomezenou nabídkou módních outfitů, které jsou tuto sezónu k dispozici na Zalandu. Doufáme, že kampaň inspiruje lidi, aby se svobodně vyjadřovali a prožívali mnoho vlastních módních okamžiků, které jim dělají radost, ať už jde o procházku v parku, nebo večerní posezení s přáteli.“ Nová kolekce podzim/zima je nyní k dostání na Zalandu na adrese www.zalando.cz

Na video se můžete podívat zde

Comments

comments

Vyhledat