Party reproduktor, který umí i karaoke

foto výrobce
foto výrobce

PRODUKTOVÝ TIP: Party Reproduktor SSS 4200

Nezapomenutelný každodenní mejdan

 

Značka SENCOR představuje nový Party reproduktor SSS 4200, který se stane hvězdou každého večírku. Ohromí silným, čistým zvukem i mnoha funkcemi pro nastavení toho nejlepšího hudebního zážitku k tanci i poslechu. A pro odvážnější jedince nechybí ani super funkce karaoke! Tak se připravte, jízda začíná!

 

Robustní černé tělo v sobě skrývá mega výkon 800W, 2 basové a 2 výškové reproduktory pro silný zvuk. Pomocí Bluetooth a USB konektivitě pohodlně připojíte oblíbenou hudbu z tabletu, telefonu či počítače. O úchvatnou světelnou show, která rozproudí každou party, se postarají blikající LED světla v sedmi barvách, které se dají v případě potřeby vypnout. Zvukové DJ efekty se třemi Auto módy, tlačítko BASS BOOST i přednastavené režimy ekvalizéru jako je pop, jazz, funk a další, zaručí nejlepší poslech oblíbených interpretů. A co by to bylo za party bez zábavy? Dva konektory pro připojení mikrofonů si  říkají o oblíbenou karaoke party, stejně tak kytarový vstup potěší všechny milovníky kytarových sól.  Party reproduktor je vybaven i oblíbenými funkcemi jako je příjem radiosignálu (předvolba až 30 stanic) nebo 2x USB pro nahrávání a nabíjení. S novým SENCOR Party reproduktorem SSS 4200 se všechny rodinné oslavy či večírky, stanou nezapomenutelným zážitkem s dokonalým hudebním i zábavným doprovodem.

 

Doporučená akční cena Party reproduktoru SSS 4200 je 7 999,- Kč

Další technické parametry:
Výkon: 800 W

Výstupní výkon: 800 W (impedance: 6 Ω)

LED displej
DJ efekty
TWS – True Wireless Stereo
Hmotnost: 19,9 kg

Rozjeďte mejdan bez starostí! S přepěťovými ochranami SENCOR chráníte vaši elektrickou síť před možnými výboji, způsobenými zapojením  více přístrojů najednou.  Přepěťové ochrany SENCOR jsou nabízeny v několika variantách – od jednoduché pro jeden spotřebič přes mnohanásobné s USB konektory pro nabíjení připojených zařízení. Cenově jsou dostupné již od 229 Kč.

 

Comments

comments

Vyhledat