Patálie.cz získala ocenění v soutěži Zlatý středník

foto Patálie.cz
foto Patálie.cz

 

Patálie.cz nabízí unikátní obsah, jehož cílem je primárně přinést zajímavá témata, originální pohled na věc, trochu inspirace a zábavy.

Hlásili jsme Patálku poprvé, takže nás ocenění v prestižní soutěži s velkou konkurencí samozřejmě těší. Ještě lepší je potvrzení, že originální obsah postavený na kvalitní žurnalistice i přes poměrně náročná témata okolo zdravotnictví v obsahovém marketingu stále funguje,“ říká k ocenění Michal Schindler, šéf obsahové redakce Creative Docku.

Chceme pomáhat lidem žít lepší život. Patálie.cz je toho důkazem. Jejím prostřednictvím se snažíme budovat povědomí o různých rizicích dnešního dynamického světa. A i když to nemusí být populární, také o možných následcích. Patálie.cz je o ochraně zdraví, bezpečné jízdě či bydlení. Těší nás, že kromě našich čtenářů a odběratelů, kteří jsou pro nás na prvním místě, stejně tak jako naši klienti, i odborná veřejnost potvrdila, že prevenci je možné dělat zajímavou a poutavou formou,“ doplňuje David Poes, Chief Customer Officer skupiny AXA v České republice a Slovensku.

Comments

comments

Vyhledat