PechaKucha Night Prague vol. 78 ve středu 25. května představí 12 autorů a autorských kolektivů

Poslední pražská PechaKucha před létem proběhne ve středu 25. května od 20:20 v kině Přítomnost. Sebe a svoji práci představí 12 autorů a autorských kolektivů.

Na PechaKucha Night Prague promluví umělec Jiří Příhoda o právě probíhající výstavě v Galerii Rudolfinum, architekt a mostní inženýr Petr Tej (Bridge Structures) o nových mostech, designér Jakub Berdych Karpelis o dvacetiletém výročí designového studia Qubus, grafičtí designéři Magdalena Lindaurová, Michal Chodanič a historik Petr Karlíček o knize Průvodce po zaniklých obcích, osadách a samotách pod Bukovou horou, spisovatel a performer Jaromír Typlt o přesazích poezie do obrazu i zvuku, výtvarník Štěpán Adámek a grafický designér Jakub Štech o knize o angličácích s názvem Katalog, architekti Pavel Griz (moloarchitekti) a Tereza Tejkalová (esté architekti) o projektu ClickHome, historik umění Michal Konečný a grafičtí designéři Petr Škobrtal a Jakub Polách o knize Tváře osvícenství, umělec Dominik Forman o tvorbě skupiny Radikální realisté, architekti Jakub Červenka a Václav Kuba (Objektor) o projektu pro Noutonice, grafický designér Lukáš Holinka o ZAK zinech zaměřených na japonskou kulturu a malíř Dávid Čerťanský o svých obrazech.

 

Kino Přítomnost se otevírá v 19:20 a o hodinu později začíná mluvit první mluvčí. Pro diváky bude nachystaný speciální PechaKucha drink a ve foyer kina bude k dispozici prodej vybraných knížek od knihkupectví Artmap nejen s knížkami vystupujících autorů, ale i novinkami a perlami archivu. Před a po programu vybírá hudbu Radio 1. Po skončení všech prezentací je v prostoru kina možné setrvat do pozdních nočních hodin v debatě i poslechu. Více info na www.pechakucha.cz

 

Vstupenky: https://bit.ly/PKNP_78

FB událost: https://fb.me/e/6ZHOUnZU2

 

Comments

comments

Vyhledat