Peek & Cloppenburg otevřel svůj šestý obchod v České republice

Foto Kristof Puller
Foto Kristof Puller

Peek & Cloppenburg pokračuje ve své expanzi v České republice otevřením šestého obchodu, který se s rozlohou 3200 metrů čtverečních nachází v Centru Černý Most, živém a moderním nákupním centru v Praze.

Peek & Cloppenburg v Centru Černý Most nabídne na jednom patře oddělení dámské a pánské módy s výběrem asi 100 mezinárodně uznávaných módních značek pro ženy a muže, jako jsou Polo Ralph Lauren, Boss, Joop!, T. Hilfiger, CK Calvin Klein, Baldessarini, Marc O’Polo, Levis, Tommy Jeans, Guess, Lauren Ralph Lauren, Marc Cain, Jake*s Woman, Armani Exchange, HUGO, Calvin Klein Jeans, Review a mnoho dalších.

Cílem firmy je umožnit zákazníkům vytvořit perfektní outfit pro každou příležitost a v jakémkoliv stylu. Díky pečlivě koordinovanému sortimentu a mixu populárních vlastních značek se známými mezinárodními brandy si na své přijde opravdu každý. Nové uspořádání pak poskytne optimální orientaci a nabídne inspiraci prostřednictvím různorodých produktů. Další speciální oblastí je sportovní móda pro mladou cílovou skupinu vhodná pro každodenní nošení, která je absolutním trendem.

Peek & Cloppenburg tak plní svou strategii investic do maloobchodu. „Jsme rádi, že investujeme a otevíráme náš 6. obchod v České republice. I po tolika letech působení P&C v České republice se díváme dopředu a nadále expandujeme a zlepšujeme naši obchodní činnost,“ říká Mario Feist, regionální ředitel prodeje ve společnosti Peek & Cloppenburg.

Společnost P&C je zastoupena v 16 zemích včetně Německa, Rakouska, Švýcarska, Nizozemí, Polska, Chorvatska, České republiky, Maďarska, Lotyšska, Litvy, Rumunska, Slovinska, Slovenska, Bulharska, Srbska a Belgie.

Foto Kristof Puller

 

Comments

comments

Vyhledat