Po dlouhé pauze se do České republiky vrací hvězda francouzského šansonu Mireille Mathieu

Kredit: JVSGroup
Kredit: JVSGroup

Mireille Mathieu své české fanoušky miluje a je proto velmi šťastná, že po dlouhé vynucené pauze bude opět v Praze a Brně vystupovat. Má připravený nový koncertní program, ve kterém určitě nebudou chybět její nejznámější písně. Na celém turné ji bude opět doprovázet její kapela. 

 

Šansonová legenda, zpěvačka Mireille Mathieu, se těší skvělému zdraví a už se připravuje na své nové turné, při kterém zavítá i do České republiky. Její láska ke zpěvu a velký hudební talent ji provází od dětství. Když ve svém dospívání objevila slavnou Edith Piaf, o její kariéře zpěvačky bylo rozhodnuto.  A věrná zůstala i šansonu. Právě nejznámější šansony Edith Piaf, patří k nejoblíbenějším částem programu Mireille Mathieu, která jim dodává krásnou energii svého hlasu i silného prožitku.

 

Mireille Mathieu neodmyslitelně patří mezi velké pěvecké hvězdy typu Paul Anka, Charles Aznavour, Tom Jones a další. Kromě hudebního talentu má madam Mathieu i obrovské nadání pro jazyky a svým fanouškům na celém světě dělá ohromnou radost tím, že často zazpívá některou ze svých písní v jejich jazyce. V jejím repertoáru je téměř 1200 písní.  Mezi ty nejoblíbenější patří Mon credo, Qu`elle est belle nebo Mon bel amour d`été. 

 

„Jsme velmi rádi, že se nám podařilo s produkcí Mireille Mathieu najít nové termíny pro její koncerty v České republice. Mireille Mathieu přijede do České republiky v prosinci, a proto se spolu s fanoušky na tyto vánoční koncerty už moc těšíme,“ informuje o připravovaném turné Květa Havelková, tisková mluvčí pořadatelské agentury JVS Group.

 

Čeká nás tedy nejen neopakovatelná atmosféra nádherných francouzských šansonů, ale i dotek blížících se Vánoc.

 

Mireille Mathieu vystoupí:

11. 12. 2021 BVV Brno

13. 12. 2021 Kongresové centrum Praha

 

Comments

comments

Vyhledat