Podzimní soutěž se Starbucks – vyhrajte vouchery

Také si nedokážete představit podzimní den bez lahodného šálku své oblíbené kávy? Okouzlující chuť Starbucks® Autumn Blend vás naladí do příjemné pohody. Zkombinujte svůj oblíbený kávový nápoj s podzimní nabídkou snacků a dezertů, a vychutnejte si jedinečné momenty i během sychravých dní.

Dny se krátí, teploty klesají a pomalu přichází čas na příjemné hřejivé chvilky s vaší oblíbenou kávou. Jedinečný kávový zážitek si můžete dopřát i doma. Do pohodové nálady vám dokonale sedne jedinečná zrnková káva Starbucks® Autumn Blend. Výjimečná podzimní směs v sobě letos spojuje kávu z Afriky, Sumatry a Guatemaly, výsledkem je pak elegantní šálek kávy s tóny kandovaných pekanových ořechů a šalvěje. V kombinaci se sýry a bylinkami je ideálním společníkem pro podzimní dny, například v podobě skvělých snídaní, které si můžete nechat dovézt domů.

Podzim v kavárnách Starbucks® zavítal i do nabídky lahodných snacků a dezertů. Spolu se sezónou Pumpkin Spice se vrací oblíbený Pumpkin Spice Bread – vláčný a nadýchaný chlebíček s příchutí Pumpkin Spice, posypaný kousky křupavých dýňových semínek. Pokud si libujete v tradičních chutích, určitě vás potěší jablečný muffin s karamelem, který vás dostane tradičními podzimními tóny jablek, skořice a karamelu.

Mezi podzimními novinkami najdete také Brazilský koláč z kynutého těsta s jemným pudinkovým krémem, ozdobený šlehačkou a bohatou ořechovou drobenkou.

Pouze během října bude dostupná limitovaná nabídka v podobě dezertu Green Apple Donut, donutu plněného džemem s příchutí zeleného jablka se zelenou cukrovou polevou, který se stane předzvěstí Halloweenu.

Pokud preferujete slané snacky, určitě ochutnejte sýrový Twister z nabídky Freshly Baked. Křupavý twister se sýrem dopékají baristé přímo v kavárnách Starbucks® a tak si můžete užít jedinečnou chuť čerstvosti.

Zastavte se ve Starbucks a vychutnejte si kávový zážitek přesně podle své chuti.


Soutěžní otázka: 

Jakého původu jsou letos kávy  v podzimní směsi Starbucks® Autumn Blend? 

a) V podzimní směsi Starbucks® Autumn Blend najdete letos kávu z Afriky, Sumatry a Guatemaly

b) V podzimní směsi Starbucks® Autumn Blend najdete letos kávu z Kostariky, Brazílie a Kuby

c) V podzimní směsi Starbucks® Autumn Blend najdete letos kávu z Grónska a Vladivostoku

Odpovědi posílejte mailem na souteze@protisedi.cz s předmětem „starbucks podzim“.

Soutěž končí v pondělí 20. září 2023 ve 13 hodin.
Autoři prvních dvou  správných odpovědí získají po 2 voucherech na libovolný nápoj do řetězce Starbucks.

Výhru nelze směnit za peníze. Pozor: abychom dali šanci všem, jeden výherce smí od 29.7.21 na protišedi vyhrát pouze 2x za kalendářní rok.


Správce předkládá subjektům zpracování dat pro účely korespondence následující souhlas:

„Tímto udělujete odvolatelný souhlas Správci – firmě PROTIŠEDI s.r.o., SPIS. ZN. C 242760 vedená u Městského soudu v Praze (dále jen „Správce“), aby zpracovávala tyto osobní údaje:

e-mail
jméno
příjmení

V případě výhry zpracuje Správce také poštovní adresu výherce.

Výše uvedené údaje je nutné zpracovat za účelem činnosti Správce, zejména zasílání informací o výhře a korespondenci o zaslání výhry. Tyto údaje budou Správcem zpracovány po dobu 10 let. S výše uvedeným zpracováním udělujete svůj výslovný souhlas. Souhlas lze vzít kdykoliv zpět, a to například zasláním emailu nebo dopisu na kontaktní údaje firmy. Zpracování osobních údajů je prováděno Správcem. Osobní údaje nejsou předávány třetím osobám.

Vezměte, prosíme, na vědomí, že podle zákona o ochraně osobních údajů máte právo:

– vzít souhlas kdykoliv zpět,
– požadovat po nás informaci, jaké vaše osobní údaje zpracováváme,
– požadovat po nás vysvětlení ohledně zpracování osobních údajů,
– vyžádat si u nás přístup k těmto údajům a tyto nechat aktualizovat nebo opravit,
– požadovat po nás výmaz těchto osobních údajů,
– v případě pochybností o dodržování povinností souvisejících se zpracováním osobních údajů obrátit se na nás nebo na Úřad pro ochranu osobních údajů.“

 

Comments

comments

Vyhledat