Pohádkových 7 pádů Honzy Dědka: Letní díly populární talkshow se budou natáčet na zámcích

Zámek Opočno, Sychrov, Kozel, Hluboká, Blatná, Loučeň, Nelahozeves, Litomyšl a hrad Špilberk. Ty všechny budou od poloviny června do poloviny července hostit speciální natáčení Pohádkových 7 pádů Honzy Dědka.

 

Populární televizní show plná rozhovorů se známými osobnostmi vyrazí v polovině června napříč republikou po stopách českých filmových pohádek. Ostřílený publicista Honza Dědek si totiž jako kulisu pro natáčení letních dílů zvolil nádvoří a další přilehlé prostory překrásných českých zámků a hradu, jež si v minulosti vyhlídli filmaři a kde vznikly dnes již kultovní snímky. Fanoušci talkshow se tak mohou těšit na devět zastávek na zámcích Opočno, Sychrov, Kozel, Hluboká, Blatná, Loučeň, Nelahozeves, Litomyšl a hradě Špilberk. A aby byla pohádková atmosféra ještě autentičtější, mezi hosty, které populární moderátor vyzpovídá, se objeví slavní představitelé pohádkových postav.

Diváci se mohou připravit na 100 minut nepřerušené zábavy ve společnosti vždy tří hvězdných hostů a samozřejmě také moderátora, který dokáže navodit bezprostřední a zároveň příjemně uvolněnou atmosféru. Ostatně i díky tomu se pořad Honzy Dědka stal oblíbencem televizního i živého publika a stálicí ve vysílání televize Prima. „Loňské letní turné, během kterého se na nás přišlo podívat na osm tisíc diváků, předčilo veškerá má očekávání. I díky fantastickému publiku jsem si to vloni moc užil a už se nemůžu dočkat, až za dva měsíce vyrazíme na letní scénu znovu,“ říká moderátor, který letos oslavil padesáté narozeniny.

Díly, jež vzniknou v rámci všech devíti zastávek pohádkové šňůry, se posléze také odvysílají na obrazovkách televize Prima. Diváci tak mají možnost nahlédnout do kuchyně televizních tvůrců a poznat, jak vzniká úspěšný pořad v přítomnosti kamer.

Vstupenky jsou exkluzivně k dostání v síti Tickestream. Kapacita je však limitována.

 

Pohádkových 7 pádů Honzy Dědka

18.6. Státní zámek Opočno

19.6. Státní zámek Sychrov

24.6. Státní zámek Kozel

27.6. Státní zámek Hluboká

1.7. Zámek Blatná

9.7. Zámek Loučeň

11.7. Zámek Nelahozeves

12.7. Hrad Špilberk

16.7. Státní zámek Litomyšl

 

Více na ticketstream.cz

 

***

O 7 pádech Honzy Dědka

Pořad vznikl počátkem roku 2011 a do dnešního dne se v něm již vystřídalo na 600 hvězdných hostů. Rozhovory vedené publicistou Honzou Dědkem se ještě před uvedením na televizní obrazovky staly doslova fenoménem na YouTube, kde mají dnes k 77 miliónům zhlédnutí a 129 000 diváků pořad pravidelně odebírá!

K televizním divákům talkshow poprvé promluvila v závěru jara 2020, kdy ji do svého pravidelného programu zařadila televize Prima. A úspěch nenechal na sebe dlouho čekat ani zde – během jediné sezóny se z ní na této stanici stal jeden z nejsledovanějších pořadů domácí tvorby, který každý týden přiláká k televizním obrazovkách kolem půl miliónu diváků.

Jako jediný televizní nováček pak pořad získal prostor i v hlavním vysílacím čase na Silvestra 2020, kdy jej sledovalo přes 700 000 lidí a letošních 7 silvestrovských pádů Honzy Dědka s Třemi tygry se stalo nejsledovanějším pořadem Prima TV daného večera. Za moderaci talkshow i jeho předchozí novinářskou kariéru, během které udělal na tři a půl tisíce rozhovorů, byl Honza Dědek letos redakcí iDnes vyhlášen osobností roku („Zpovědníkem“).

 

Comments

comments

Vyhledat