Pragueshorts Film Festival se v březnu vrátí do kin i na KVIFF TV

Mezinárodní festival krátkých filmů Pragueshorts Film Festival se vrací do kin i do online prostoru. 17. ročník přehlídky se bude konat od 1. do 5. března v pražských kinech Světozor, Bio Oko a kině Pilotů, další vybraný program se uskuteční v kinech Aero, Přítomnost, Ponrepo a Kavalírka. Od 5. do 18. března pak budou diváci moci výběr uvedených snímků zhlédnout online na KVIFF.TV.

Festival organizovaný týmem MFF Karlovy Vary už od roku 2005 přináší výběr nejvýraznější mezinárodní a tuzemské krátkometrážní produkce.

Stejně jako v minulých letech budou součástí festivalu tři soutěžní sekce – mezinárodní, tuzemská a LABO, která se věnuje experimentálním filmům. Nebude chybět ani populární živě moderovaná Brutal Relax Show, tradiční program pro děti a rodiče a několik tematických promítání.

„Těší nás, že se Pragueshorts se po pandemické pauze vrací v plné síle. Díky spolupráci s KVIFF.TV navíc získáváme možnost festival rozšířit i do online světa – a diváci po celé ČR tak získají možnost zhlédnout výběr uvedených snímků z pohodlí domova,“ říká organizátorka festivalu Radka Weisserová.

Comments

comments

Vyhledat