Při běžeckém festivalu poznáte Prahu z nového úhlu

SS19 UB TBWA AMSTERDAM OCT 24-28, 2018 GLOBAL, foto adidas
SS19 UB TBWA AMSTERDAM OCT 24-28, 2018 GLOBAL, foto adidas

 

 

Poznejte Prahu jinak. Nazujte běžecké boty a objevte místa, o kterých jste dřív neměli ani tušení. V Praze startuje běžecký festival adidas Recode Running, který chce dát běhu společenský i kulturní rozměr. Pražské ulice ovládne od 4. do 6. dubna, konat se ale bude také v dalších 24 světových metropolích.

 

Připojte se k běžcům, mezi kterými nebude chybět například olympionička Eva Vrabcová Nývltová či nejlepší český vytrvalec Jiří Homoláč. Budete běhat, objevovat nová místa, fotit, inspirovat, fandit, závodit a čerpat motivaci při projekci unikátních běžeckých filmů.

Tři dny plné běžecké inspirace:

  • Recode Prague: Víte, kde je v Praze robot R2D2 nebo Stínadla z Rychlých šípů? Poznejte hlavní město z běžeckých bot a podělte se s ostatními o místa, která jste sami objevili. Inspirujte pak ostatní běžce sdílením své fotky na Instagramu s hashtagy #adidasrunnersprague a #ultraboost. Všechny tipy na originální místa pak najdete v mapě na webu recoderunning.cz.

  • Shake Out Run: Opusťte své obvyklé trasy. Přijďte si 4. dubna v 18:30 hodin užít speciální výběh s adidas Runners Prague. Poznáte při něm Prahu úplně jinak. Ale pozor. Na výběh je potřebná registrace přes aplikaci Runtastic (v záložce Groups & Communities se přidejte do komunity adidas Runners Prague a zaregistrujte se na událost). Dlouho neváhejte, počet míst je omezený! Více informací najdete na Facebooku.

  • Film Screening: Běžecká inspirace z celého světa bude v pátek 5. dubna koncentrována do jednoho sálu Kina Atlas. Těšit se můžete na premiéru běžeckých dokumentů, na speciální běžecké hosty a na spoustu motivace, kterou využijete o den později při pražském půlmaratonu. Vzhledem k omezené kapacitě sálu nelze vstupenky zakoupit, ale můžete je vyhrát v rámci soutěže Recode Prague.

  • Race Day: V sobotu 6. dubna ovládne pražské ulice Sportisimo 1/2Maraton Praha. Pro členy adidas Runners bude nachystán u startu závodu stánek s chill out zónou, občerstvením a službami fyzioterapeuta. Kdo neběží, může podpořit závodníky fanděním z adidas Runners Cheering Zone!

Comments

comments

Vyhledat