Přichází evoluce streetstyle módy s novou kolekcí PUMA x The Hundreds

PUMA x The Hundreds
PUMA x The Hundreds

Globální sportovní značka PUMA a kalifornská módní značka The Hundreds poprvé spojily síly a vytvořily novou kolekci s názvem ‘The 90s Cliques’, která je inspirovaná pouliční módou devadesátých let. Dominantní retro módní trendy z amerických škol, fotbalových týmů a bláznivých mejdanů vás přenesou zpět v čase a díky odvážným grafickým prvkům
a barevným kontrastům nebudete chtít nosit nic jiného.

Dominantním kouskem kolekce PUMA x The Hundreds je nadčasová černobílá větrovka, se kterou byste zazářili na jakémkoli devadesátkovém koncertě. Pokud vyhledáváte spíše současnější módu, zkuste mikiny se stylovým logem PUMA na hrudi, šortky z teplákoviny a další kousky, jako jsou trička a populární teplákové soupravy.

Nové tenisty PUMA RS-Pure x The Hundreds přichází v černé barvě se stylovým vzorem a semišovým detailem, dokonale kombinují trendy minulosti s těmi současnými. V nové řadě na vás čekají také dobře známé tenisky PUMA Palace Guard v bílé s modrým detailem na patě boty, nízké PUMA Clyde v semišové zelené a oranžové či letní pantofle PUMA Leadcat.

Zakladatelé The Hundreds Bobby Kim a Ben Shenassafar jsou pyšní především na doplňky, jako jsou čepice, trendy klobouky a batohy, které v rámci této spolupráce vznikly. Cílem značky je produkovat nadčasovou módu, která vychází z retro prvků streetstyle kultury a kombinuje prvky současnosti.

Vybrané kousky z nové kolekce PUMA X The Hundreds budou k dispozici začátkem května ve Footshopu, Queensu, Espace, Vemzu, Top4Sport a Shooos a na webových stránkách PUMA.com.

Comments

comments

Vyhledat