Přírodní dekorativní kosmetika v HNST.LY

foto: HNST.LY
foto: HNST.LY

HNST.LY otevírá své dveře přírodnímu líčení a zařazuje do svého sortimentu značku Alima Pure. Dekorativní kosmetika, která je složena jen z čistých minerálů, olejů, vosků a bylin je navržena pro jakoukoliv zátěž a pro dlouhotrvající efekt. Poskytuje výborné krytí a hedvábný vzhled bez pocitu zátěže pleti. Zodpovědnost při výrobě jde ruku v ruce s designem. Produkty jako oční stíny, presované make-upy nebo krémové concealery mají vyměnitelné náplně, což značně redukuje odpad. ALIMA Pure je vlastníkem certfikátu Carbon Neutral nebo 1% For Planet, důležité pro udržitelně smýšlející značku.

foto: HNST.LY

„Projekt HNST.LY dlouhodobě směřuje k ekologickým produktům v sortimentu, které naši zákazníci vyhledávají pro svůj udržitelný životní styl. Každodenní péči o krásnou pleť chápeme jako základ zdravého životního stylu a zařazení produktů dekorativní kosmetiky bylo logickým krokem pro neustále přibývající dotazy na sortiment tohoto druhu,” popisuje Bára Perglová, zakladatelka HNST.LY.

foto: HNST.LY

Důvody, proč je dobré nahradit konvenční kosmetiku tou organickou nám prozradila vizážistka a vizionářka Veronika z projektu Líčírna, jenž má pro značku Alima Pure v České republice výhradní zastoupení. „Kůže je náš nějvětší orgán a to co na ni aplikujeme je beze zbytku vstřebáváno do krevního oběhu, který proudí celým tělem. Chemie a její v kosmetice používané levné deriváty způsobují nesčetné množství alergií, kožních i zdravotních problémů. Naše těla jsou celky a pokud přemýšlíme čím ho živíme zevnitř, měli bychom určitě přemýšlet i o tom, co na něj dáváme zvnějšku.“

foto: HNST.LY

K dostání v HNST.LY bude vybraná kolekce stínů, řasenek, tužek na oči, tekutých make-upů, rozjasňovačů a pudrů v odstínech, které si najdou soulad s každou pletí.

Ve spolupráci s projektem Líčírna je připraven 24.5. 2018 opening pop-up, jehož součástí bude i osobní poradenství od profesionálního vizážisty a ukázka rychlého pětiminutového líčení, které zvládne každá žena i během náročného rána.

O projektu LÍČÍRNA

Projekt Líčírna, první svého druhu v Čechách, pro Vás vybírá produkty dekorativní a pečující kosmetiky s tím nejčistším složením. Bez syntetických náhražek, toxických konzervantů, parabenů, ropných látek a parfemací. Funguje od září roku 2017 a spojuje v sobě obchod se vzdělávacím prostorem, který přináší osvětu v přípravích péče o pleť, které jsou v souladu s přírodou.

O HNST.LY

Projekt, který v roce 2014 založila blogerka, fotografka a stylistka Bára Perglová, zahrnuje online obchod s výrobky od poctivých tvůrců a jejich příběhy. Nádobí, interiérové doplňky a kosmetika vynikají kvalitním zpracováním z přírodních materiálů, nadčasovým designem a praktickým rozměrem – všechny výrobky jsou navrženy tak, aby svým půvabem a funkcí zpříjemňovaly každodenní život. Od září 2016 jsou k dostání také v kamenné prodejně – HNST.LY store se nachází v Holešovicích, jen pár kroků od Národní galerie.

Comments

comments

Vyhledat