PUMA a LOLA PLAKU představují nové tenisky

foto: PUMA
foto: PUMA

Globální sportovní značka PUMA a hvězda hip hopu Lola Plaku přinášejí nové exkluzivní sneakersky PUMA Nova GRL PWR. Lola se stala součástí platformy PUMA Co.creative a bota Nova GRL PWR je její první spoluprací se značkou PUMA. Hudebnice Lola je známá svým úsilím o posílení pozice mladých žen ve světě a novými teniskami vzdává hold ženské síle. Sama také dodává, že tato kampaň je o budování sebeúcty, o sebeobjevování a o růstu vlastní osobnosti.

Nová silueta boty je inspirována devadesátými lety, ušita je z prodyšného materiálu, který překrývají kožené prvky. Nové sneakersky jsou dostupné ve dvou barevných variantách, ve výraznější Black Surf a jemné dívčí Peach Bud-Pearl Blush. Celý výrazně ženský vzhled boty doplňuje vyšívaný nápis GRL PWR na jazyku boty.

Obě varianty nové boty budou dostupné od 14.2. na PUMA.com. V České republice bude na Vemzu k dispozici růžová varianta Peach Bud-Pearl Blush. Na Slovensku bude bota k prodeji výhradně u prodejce Board paradise. Další barevné verze novinky budou následovat v dalších týdnech.

Comments

comments

Vyhledat