PUMA A ZNAČKA HAN KJØBENHAVN PŘINÁŠÍ RETRO SPORTOVNÍ KOLEKCI

foto PUMA
foto PUMA

PUMA s dánskou luxusní značkou HAN Kjøbenhavn společně navazují na předchozí úspěšné spolupráce a představují novou kolekci pro sezónu jaro-léto 2019. Kolekce focená analogem obsahuje několik designových kousků spojujících sport, streetstyle módu i retro styl.

Značka Han Kjøbenhavn vznikla v květnu 2008 v ulicích Kodaně a vychází ze samé podstaty skandinávského, konkrétně dánského designu. Inspirace tradičním skandinávským designem je patrná i v nové kolekci, které nechybí ani retro nádech. Vyváženosti mezi sportovním stylem a luxusní módou je dosaženo díky použitým materiálům, barevným detailům a ikonickému logu PUMA.

foto PUMA

Hra s bílými tóny, transparentními texturami a vintage materiály, to je progresivní styl kreativního ředitele Jannika Davidsena, který stojí za dánskou značkou HAN Kjøbenhavn. Svůj styl aplikoval i na originální retro siluetu PUMA tenisky CELL Venom Han s inovativní odpruženou technologií CELL. Boty jsou vyrobeny z prodyšné síťoviny s vintage semišovou a stříbrnou vrstvou, retro styl umocňuje gumová podrážka. Kolekce dále obsahuje kontrastní botu RS – X Han se sportovním vzhledem a neonovými detaily.

Oblečení kombinuje prvky předchozích kolekcí, „zašlou“ grafiku, výrazná vyšívaná loga a pruhované materiály. V kolekci nechybí trička, mikiny nebo kraťasy – vše v jednoduchém designu a čistých liniích s výraznými neonovými detaily. Kolekce obsahuje i funkční doplňky, jako je PUMA x HAN batoh s několika kapsami uvnitř i venku a se speciální vyztuženou přihrádkou na laptop.

V České republice budou vybrané produkty z kolekce dostupné koncem dubna u prodejců: Footshop, Queens, Fresh Labels, Espace Sport, Shooos, Trendsetter a Vemzu.

puma.com 

Comments

comments

Vyhledat