Puma představuje dvě kolekce plné futuristických inovací i harmonické rovnováhy

Dalším kreativním partnerstvím letošního sezóny FW23 je spojení se značkou Ottolinger
Dalším kreativním partnerstvím letošního sezóny FW23 je spojení se značkou Ottolinger

PUMA se v roce oslav svého 75. výročí opět vydává cestou kreativních spoluprací. Aktuálně uzavřela partnerství s dvěma progresivními fashion brandy, které pojí futuristický přístup a neokázalá touha po svobodě. Řeč je o francouzské značce Coperni, která se proslavila zejména na pařížských molech, a o značce se švýcarskými kořeny Ottolinger.

První z kreativních partnerství, které bude uvedeno v lednu, je s pařížským brandem Coperni. Značka Coperni, zaměřující se na ready-to-wear oděvy a doplňky, se tak stává historicky druhým partnerem z oblasti vysoké módy, který spojil své síly se značkou PUMA.

 PUMA a Coperni společně zkoumali nové formy inovací – Coperni přináší svůj neotřelý pohled na módní technologie a synergicky jej kombinuje s know-how a autenticitou značky PUMA, které pulzují v DNA její sportovní historie. 

 „Ve značce Coperni jsme našli partnera a vizionáře, který fascinuje svým futuristickým nadhledem. Společně chceme přinést do módy neotřelé inovace a technologie. Celý proces tvorby je velmi vzrušující, řekl Heiko Desens, globální kreativní ředitel společnosti PUMA.

„Jsme poctěni, že naše první spolupráce v oblasti sportovního oblečení je právě se značkou PUMA. Pracovat na teniskách je snem každého designéra. My si díky PUMĚ, která nám otevřela dveře svého oddělení inovací, právě tyhle sny plníme. Těšíme se, až lidé budou nosit náš společný výtvor s avantgardní a ostrou estetiku,“ uvedli zakladatelé společnosti Coperni Sébastien Meyer a Arnaud Vaillant.

Produkty z partnerství PUMA x Coperni budou k dispozici od ledna 2024.

Produkt je výsledkem ambiciózního a radikálního konceptu – obuv, která je navržena podle specifikací výkonnostní fotbalové boty. Designéři čerpali inspiraci z modelu PUMA Future a výsledkem je kombinace módní a sportovní estetiky v jedné siluetě.

Dalším kreativním partnerstvím letošního sezóny FW23 je spojení se značkou Ottolinger, která se řídí neokázalou ženskostí osvobozenou od omezení daných pohlavím a dalších konvencí. Brandy spolupracovaly na exkluzivní kolekci, která představuje harmonickou rovnováhu mezi dekonstrukcí a klasickými siluetami. Značka Ottolinger potom znovuobjevuje ikonické styly PUMA.

Značka Ottolinger znovuobjevuje ikonické styly PUMA.

Highlightem spolupráce jsou proslulé boty Mostro. Ty si zachovávají klasické prvky jako je charakteristická špičatá podrážka. Inovovány jsou o chromované kovové prvky a žhavé barvy. Bota ke kolenům spojuje pásky s robustní siluetou, zatímco základ boty v podobě tenisky vylepšuje designovou DNA boty dynamickými tkaničkami. Dalším prvkem kolekce je ikonická lakovaná kožená kabelka PUMA x Ottolinger, která zaujme svým tvarem s textovými bublinami a výrazným brandingem.

PUMA x Ottolinger je k dostání na ottolinger.com

Comments

comments

Vyhledat