PUMA představuje zcela novou a ultra lehkou běžeckou botu UltraRide

PUMA_Ultraride_Karsten
PUMA_Ultraride_Karsten

Globální sportovní značka PUMA představuje zcela novou běžeckou botu UltraRide stvořenou pro běžce, kteří chtějí dosáhnout dalšího cíle.

UltraRide je výkonná běžecká bota bez přebytečného materiálu pro lehkost při každém kroku. Hlavní výhodou je, že hmotnost boty UltraRide je snížena na minimum. I přes snížení hmotnosti bota poskytuje běžcům základní potřeby, jako jsou perfektní odpružení a schopnost rychlé reakce. Složena je z vrchní lehké a vzdušné části, která je kombinována s technologií PROFOAMLITE pro vysoké odpružení a absorpci nárazu.

UltraRide pomáhá běžcům dosáhnout jejich nejvyššího potenciálu a v blízké době budete mít možnost vidět ji dokonce na norských překážkových běžcích, jako jsou Karsten Warholm nebo Amalie Luelová.

Hlavními výhodami této běžecké boty jsou:

  • Rychlost: Podrážka boty je navržená tak, aby poskytovala stabilitu od středu chodidla. To v kombinaci s reflexivní špičkou zajišťuje jistotu pohybu a zrychlení při každém kroku.
  • Lehkost: PROFOAMLITE je nová a vylepšená technologie s vysokým odpružením, která je zároveň ultralehká, a tak posouvá hranice nejnižší možné hmotnosti boty zase o krok dál.
  • Vzdušnost a prodyšnost: Vrchní část boty je ušita ze síťoviny, která poskytuje maximální ventilaci, zatímco další vrstva boty nabízí pevnou oporu nohy.

Nová běžecká bota UltraRide bude dostupná začátkem července v Top4Sport, na puma.com a v Palladiu.

Comments

comments

Vyhledat