R.I.P. Rick Genest aka Zombie Boy

Kanadský model Rick Genest aka Zombie Boy (32) byl nalezen mrtvý ve svém bytě v Montrealu. Pravděpodobně se jedná o sebevraždu…

„The suicide of friend Rick Genest, Zombie Boy is beyond devastating. We have to work harder to change the culture, bring Mental Health to the forefront and erase the stigma that we can’t talk about it. If you are suffering, call a friend or family today. We must save each other.“ Napsala Lady Gaga na svůj twitterový účet.

Genestův poslední příspěvek na jeho instagramovém profilu obsahoval fotografii studny z oblíbeného hororu ‚Kruh‘ s textem:
„—THE WELL— o Damballa lo we howl upon stars hung above we soul cast down the well of stone as fire laid betwixt two fates of most drear less dire straights each breath cuts ice as flesh is weighed in front of deaths old narrow gates where bold and brazen last rites crate lo heed our wish of madness deep from os our prayers we kissed so stern and cold on metal shells release by moonlight glow — Zombie Boy“

 

Rickova kariéra modela se rozběhla po úspěšné kampani na silně krycí make-up. V kampani jste ho mohli vidět tak, jak by vypadal bez tetování. Účinkoval také v klipu Born this Way zpěvačky Lady Gaga. V roce 2014 se objevil na přehlídkovém mole pražského týdne módy. Objevil se na obálkách renomovaných módních časopisů jako Vanity Fair nebo pánského vydání Vogue.

Comments

comments

Vyhledat